Ciesar – Janček, Cisár, Gorelka, Novisedlák (C), Gašpar, Meliš (76. Bielik A.), Hrenák, Levai (62. Gažo), Mišutka, Bičan (82. Oravec)

Čellár – Blaho, Hanzel, Hrano, Nagy, Pecho (C), Lovska (83. Modrovics), Mpofu, Meszlényi (57. Tubonemi), Kochan (76. Tóth), Kingambo

Rozhodcovia: Gašparovič, Blaháč, Grolmus
Delegát: Medovič

Prvú šancu zápasu mala Beluša, ale Cisárovu hlavičku skvele zneškodnil Čellár. V 11.minúte zahrávali hostia nesprávne nariadený rohový kop, z ktorého hlavou otvoril skóre Mpofu 0-1. Už o dve minúty neskôr bolo vyrovnané. Novisedlákov center za obranu našiel Mišutku, ktorý sa v gólovej príležitosti nemýlil 1-1. Domáci futbalisti otočili skóre stretnutia v rozpätí piatich minút. Hlavný rozhodca postrehol ruku Hrana v 16-ke a Beluša mala výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod postavil Gorelka a presnou strelou k žrdi penaltu s prehľadom premenil 2-1. Veľkú šancu na 3-1 mal Meliš, ale Šaľu od inkasovaného gólu zachránilo brvno. Hostia hrozili najmä z rohových kopov, ale šance Kingamba a Mpofu vyrovnanie nepriniesli. Veľmi dobrý výkon podal aj brankár Ciesar, ktorý pri šanci Kingamba podržal domáci celok. V závere polčasu sa dostal do šance Levai, ale do jeho strely sa obetavo hodil Nagy.
Po zmene strán mohla Beluša ihneď navýšiť vedenie, ale hlavička Cisára zmenu skóre nepriniesla. Šaľa zvýšila aktivitu, s pred bránkovej čiary musel hasiť Novisedlák. V 59.minúte sa po peknej prihrávke ocitol v gólovke osamotený Kochan a bolo vyrovnané 2-2. Gašpar z dobrej pozície netrafil priestor troch žrdí a po páde Mišutku v pokutovom území rozhodca druhú penaltu nenariadil. V 85.minúte bol po druhej žltej karte vylúčený Hanzel a Šaľa dohrávala v desiatich. V nadstavenom čase sa predral cez obranu súpera Mišutka a z ťažkého uhla rozhodol o skvelom víťazstve Beluše v pomere 3-2. V oficiálnom zápise je uvedený ako autor rozhodujúceho gólu Michal Hrenák. Ten v pozápasovom rozhovore priznal, že odstavil obrancu, ktorý sa snažil zabrániť gólu, ale loptu do siete zrejme netečoval. Muži v jednom z najlepších zápasov jesennej časti previedli veľmi dobrý výkon a zimovať budú na skvelom 4.mieste, len s 2-bodovou stratou na prvý Púchov.