Beluša zvíťazila v Nových Zámkoch vysoko 5-1.

Šípka – Varga (75. Kádar), Petráš, Kuník, Obert, Marík (86. Brezík), Prachar, Palacka (70. Segéň), Kucharovič (82. Petík), Švajda (56. Šarfický), Černák

Vangel – Jánošík, Schiszler, Gašpar, Cisár, Hrenák, Gáborík, Mišutka, Beňo (70. Bielik), Derka (75. Hrubo), Ďuriš (61. Gorelka)

Rozhodcovia: Sedlár, Soboňa, Žákech
Delegát: Jančoková - Žáčiková

Uplynulo dlhých 231 dní od posledného súťažného zápasu mužov. Dočkali sme sa – futbal je späť! Dohrávať sa bude už len posledných päť kôl jesennej časti. Tie rozhodnú o konečnom poradí mužstiev v tretej lige západ pre sezónu 2020/21. Prvým súperom Beluše boli posledné Nové Zámky. V upršanom prvom dejstve boli hostia lepším mužstvom. Na ťažkom teréne si vypracovali niekoľko príležitostí, ale s gólovým zápisom skončila len jedna z nich. V 13. minúte Gáborík v rýchlej kontre našiel osamoteného Hrenáka, ktorý poľahky otvoril skóre 0-1. Mladí, odhodlaní domáci futbalisti však už do prestávky neinkasovali a pred druhým polčasom bolo všetko otvorené.
Beluša však po zmene strán pôsobila veľmi koncentrovane a na štadióne Ladislava Gancznera nedopustila žiadne prekvapenie. V rozmedzí 17 minút navýšila vedenie na 0-5 a o osude stretnutia bolo prakticky rozhodnuté. Dva góly zaznamenal Adam Gáborík, ktorý sa tak dostal medzi najlepších strelcov celej súťaže. Strelecky sa presadil aj Adam Cisár, pre ktorého to bol už siedmy gól v aktuálnej sezóne. Po vlastnom góle Oberta sa dočkali aj Nové Zámky. Čestný zásah na konečných 1-5 zaznamenal v 79. minúte striedajúci Kádar. Beluša tak reštart súťaže zvládla na výbornú a z druhého miesta stráca na vedúce Vráble len dva body.