Rusznák – Hrano, Remeň, Hanzel (C), Blaho, Pecho (84. Khrulenko), Mpofu (89. Morvay), Kochan (71. Kotlár), Hlavna, Kingambo (80. Hudák), Hučko (61. Lovska)

Ciesar – Bielik, Jánošík, Gorelka, Schiszler, Cisár, Ďuriš, Holíček, Bartoš (84. Bičan), Mišutka (C), Oravec (74. Hrubo)

Rozhodcovia: Bartko, Krivošík M., Krivošík S.
Delegát: Kiss

Po opatrnom úvode sa skóre prvý krát menilo v 15.minúte. Kingambo našiel voľného Hučka, ktorý nechytateľnou strelou do šibenice poslal Šaľu do vedenia 1-0. Na druhej strane mohol vyrovnať Gorelka, ale jeho pokus zblokoval domáci obranca. Za domácich bol aktívny najmä Patrick Kingambo Body, ale jeho šance zmenu skóre nepriniesli. V 38.minúte sa na konci peknej akcie ocitol Gorelku, jeho strela však tesne minula ľavú žrď Rusznákovej brány. Do prestávky ešte pohrozil Holíček, ale domáca defenzíva opäť strelu zblokovala.
Po zmene strán Beluša zvýšila aktivitu. Cisár pekne zakombinoval s Gorelkom, ten prihral osamotenému Bartošovi, ktorý v gólovej pozícii minul bránu. Veľkú šancu na skórovanie mali aj domáci futbalisti, Kochan však z blízka trafil Ciesara len do hlavy. Beluša si počas zápasu dokázala vytvoriť niekoľko streleckých príležitostí. Väčšina z nich však mierila mimo priestoru troch žrdí alebo ich zblokovali domáci obrancovia. V 82.minúte sa Beluša končene trafila do priestoru brány, ale Gorelkova gólovú hlavička neplatila pre sporný ofsajdový verdikt. Krutosť samotného momentu znásobil fakt, že z nasledujúcej akcie domáci skórovali na 2-0. Ciesara prekonal nešťastným tečom Holíček. V závere už diváci na štadióne gól nevideli a domáci sa môžu tešiť z víťazstva 2-0.