71. Leonard Dubec
Ciesar - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav. (C), Martinka, Zapotoka, Gažo P. (21. Strapko, 82. Kršák), Mikuška (62. Pšenák), Jurga, Novisedlák, Mišutka   Ravas - Studenič, Vaclavik, Nečas, Balážik (76. Konečný), Mráz, Dubec (61. Španka), Privrel, Mihálik, Slovík, Uher
Rozhodcovia: Bartko, Košťál, Bartoš
Delegát: Ábrahám

Beluša hrala po týždni opäť doma. Stretnutie s Holíčom malo poskytnúť tabuľkovo silnejšieho súpera, než minulotýždňové Bánovce. Hostia ale veľa toho nepredviedli, naopak, domáci sa do nich zahryzli od začiatku a predviedli v chladnom počasí hrejivé predstavenie pre divákov.

Už v 4. minúte osamoteného Mišutku zneškodnil Ravas, po Novisedlákovom centri sa belušskému útočníkovi odrazila lopta od nohy mimo bránu. Mikuška v čistej šanci strelou bez prípravy prekopol bránu. Hosťujúci Balážik z uhla ľavačkou takisto prestrelil. V 28. minúte sa po Pav. Vavríkovom priamom kope najlepšie zorientoval vo veľkom vápne Mišutka a otvoril skóre. Už o 2 minúty sa ten istý hráč pohral s obranou a nekompromisne zavesil na 2-0. Po rohovom kope Strapko opačným falšom poslal loptu tesne vedľa, po chybe obrany sa Mišutka neulakomil, naservíroval loptu Novisedlákovi, ktorý osamotený trafil jedného z dvoch na čiare stojacich obrancov.

V 2. polčase sa obraz hry nezmenil. Novisedlák namieril po Mišutkovom sklepnutí vedľa, Ravas podbehol center, no Strapko s tečom trafil brvno odkrytej brány. V 67. minúte sa gólman hostí pri zákroku zrazil s vlastným obrancom a vypadnutú loptu upratal do siete Pšenák na 3-0. Hneď z rozohrávky Mišutka vystihol prihrávku hostí, v brejku ale Ravasa neprekonal - hetrik tak hráč zápasu nedosiahol. V 79. minúte padol J. Gažo na loptu a dotkol sa jej rukou, nariadenú penaltu Mráza ale zneškodnil Ciesar. V 84. minúte sa v 16-ke opäť uvoľnil Mišutka, jeho krížnu strelu ale Ravas končekmi prstov vytlačil na roh. Belušský protiútok 3 na 2 zakončil Pšenák len do brankára, v poslednej minúte ho ale z prvej ideálne Mišutka vysunul a aj Pšenák svojim druhým gólom uzavrel na zaslúžených 4-0.

Beluša tak prekvapujúco hladko zdolala Holíč, pričom 100-percentných príležitostí si vypracovala aj na 3 zápasy.