86. Michal Hrenák
Ciesar - Gažo J., Gorelka, Jurga (C), Martinka, Gajdošík (57. Kršák), Zapotoka, Mikuška (18. Škulec), Hrenák, Novisedlák, Mišutka   Bartalos (7. Jedlička) - Polák, Jakubovič, Krajčovič, Kovársky, Magdolen, Mišura, Čmilanský, Čapkovič (72. Hlavna), Ocelka (72. Babic), Juhász (C)
Rozhodcovia: Havran, Ábel, Bojda
Delegát: Košecký

Beluša začala aktívne. Hrenák po Novisedlákovej prihrávke netrafil bránu a Gajdošík zoči-voči brankárovi neuspel. Po tomto strete museli hostia nútene striedať golmana Bartalosa, ktorý šiel do nemocnice s podozrením na otras mozgu. V 14.minúte to bol opäť Gajdošík, ktorý mohol otvoriť skóre, ale jeho strela minula pravú žrď. Okrem brankára hostí sa zápas predčasne skončil aj pre Mikušku, ktorého musel nahradiť Škulec. Horses prvý krát pohrozil v 25.minúte, ale Ocelka z päťky prestrelil. O desať minút neskôr sa už hostia tešili, keď sa krásnou strelou z diaľky prezentoval Magdolen 0-1.
V druhom dejstve domáci zvýšili aktivitu a už od úvodu sa snažili prelomiť súperovu defenzívu. Mišutka si v šanci v rozhodujúcom momente loptu predkopol a Gajdošík do tretice nevyrovnal. V 61.minúte si Mišutka pekne nabehol na center po priamom kope a loptu dotlačil do siete 1-1. Čapkovič preveril pozornosť Ciesara a na druhej strane Gorelka potrestal zlú rozohrávku súpera 2-1. V závere mohla Beluša navýšiť skóre, ale Novisedlák, Gorelka a ani Škulec svoje šance nevyužili. V bojovnom zápase už domáci záver umne ubránili a tešia sa s trojbodového víťazstva.