Ciesar - Martinka, Gorelka, Vavrík Pav.(C), Gažo J. (79. Kršák), Zapotoka, Novisedlák, Jurga, Kucharík (46. Vavrík F.), Gajdošík (54. Hrnčík), Mišutka

Rožník - Podlucký, Szórád, Štrbák, Chren, Kosťukevič, Obert (C), Čtvrtníček, Haša (79. Jorík), Faragó (66. Kunovský), Bilyk

Rozhodcovia: Valent, Jančok, Kukan
Delegát: Kubica

Nervózny úvod zápasu naznačil, že pôjde o vypäté stretnutie. Novisedlákova strela mierila vedľa a po Ciesarovom faule Haša z penalty otvoril skóre 0-1. Novisedlákov gól rozhodca neuznal pre hru rukou a na druhej strane Faragóvov pokus kryl Ciesar. Bilykov pokus z priameho kopu Ciesar vyrazil a Jurgov pokus neskončil v bráne. Hlavný rozhodca neposúdil zákrok na Gajdošíka ako „penaltový“ a hlavička Pav. Vavríka nemierila medzi tri žrde. Veľké množstvo nepresných verdiktov rozhodcovskej trojice kazilo dojem s futbalu a to pre oba celky.
V druhom dejstve domáci zvýšili aktivitu, ale Gorelka a následne ani Mišutka svoje gólovky nevyužili. V 72.minúte prišiel na počudovanie všetkých opäť penaltový verdikt a hostia viedli 0-2. Bilykov priamy kop skvele vyrazil Ciesar a strela striedajúceho F. Vavríka Rožníka neprekvapila. Záver domácim skvele vyšiel, keď najskôr Mišutka hlavičkou znížil a v 87.minúte po peknom prieniku vyrovnal na 2-2. V závere sa Beluši už zvrtnúť víťazstvo na svoju stranu nepodarilo, ale aj napriek tomu zostáva neporazená. Sklamaním celého zápasu bol výkon hlavného arbitra Valenta, ktorý zápas absolútne nezvládol a začiernil dojem z kvalitného a bojovného futbalu.