Zdychavský - Dobiaš, Kompas, Sedláček, Nový, Blaho, Křapka (C), Nižňanský (88. Pinďura), Vavro (79. Buričan), Slivka, Kučera

Ciesar - Martinka, Gorelka, Vavrík Pav. (C), Gažo J., Novisedlák, Gažo P. (62. Masárik), Jurga, Strapko, Mišutka (37. Mikuška), Vavrík F. (81. Kucharík)

Rozhodcovia: Obeda, Maraz, Hulínek
Delegát: Marci

Už v prvej minúte mohol Gažo P. otvoriť skóre, ale domáca defenzíva odolala. Na druhej strane Sedláček prízemnou strelou z diaľky netrafil bránu. V 21.minúte tečovaný center F. Vavríka skončil v domácej bráne a Beluša viedla 0-1. Partizánske mohlo vyrovnať, ale dravý prienik Kučeru zastavil skvelý Ciesar. Gorelka, Gažo P. a ani F. Vavrík proti Zdychavskému neuspeli, a tak prišiel trest. Kučera využil nepozornosť v defenzíve hostí a vyrovnal na polčasových 1-1.

Druhé dejstvo začali aktívnejšie domáci futbalisti, ale vážnejšiu šancu si nevypracovali. V 54.minúte hlavný arbiter Obeda videl v pokutovom území ruku jedného z našich hráčov a z následnej penalty Křapka poslal Tempo do vedenia. Beluša zvýšila aktivitu, ale pozorná domáca obranu púšťala belušských útočníkov do šancí len sporadicky. Keď v 84.minúte striedajúci Kucharík spálil obrovskú príležitosť zdalo sa, že domáci vedenie udržia. Lenže päť minút pred koncom zariadil cenný bod pre Belušu Novisedlák. Mínusom zápasu bol výkon rozhodcovskej trojice, ktorá množstvo sporných momentov neposudzovala objektívne. Vzhľadom na priebeh musia byť muži s bodom spokojný, aj napriek tomu, že zajtra Malženice môžu doma znížiť bodové manko.