Nevolný – Letko (80. Ficza), Varga J., Ešek (C), Homola, Belokostolský (80. Blaži M.), Petráš (84. Varga M.), Šimunek, Horáček E. (44. Blaži J.), Prišťák (62. Csief), Horáček P.

Vangel - Novisedlák (C), Schiszler, Jánošík, Janček, Hrenák, Gašpar (80. Čačko), Cisár, Ďuriš (72. Levai), Mišutka (83. Bielik), Gorelka (81. Bičan)

Rozhodcovia: Šima, Jančok, Farkaš
Delegát: Gádoši

Muži začali veľmi aktívne a domácich v úvode zatlačili hlboko na vlastnú polovicu. Aktivita priniesla svoje ovocie v podobe gólu z 18.minúty, keď sa do streleckej listiny zapísal navrátilec v belušskom drese – Patrik Schiszler 0-1. V 32.minúte už svetelná tabuľa signalizovala naše vedenie 2-0, Nevolného prekonal nikým nebránený Adam Cisár. Nové Zámky odpovedali v 38.minúte, keď sa po štandardke podarilo znížiť Vargovi 1-2.
Po zmene strán sa skóre menilo až v polovici druhého dejstva. Domáci obranca fauloval v pokutovom území prenikajúceho Mišutku a Gorelka z bieleho bodu zvýšil na 1-3. Beluša kontrolovala hru a domácich do šancí príliš nepúšťala. V 73. min našla lopta po Mišutkovom trestnom kope hlavu Jánošíka a bolo 1-4. Posledné slovo v záverečnej minúte stretnutia mal P. Horáček, ktorý zužitkoval Ešekov dlhý pas a uzavrel skóre stretnutia na 2-4.