Ciesar - Jurga (74. Gajdošík), Vavrík Pav. (C), Gorelka, Martinka, Hrenák, Novisedlák, Ďuriš (46. Vavrík F.), Mikuška, Bielik (46. Rosina), Gažo

Masár - Kudry, Szalay, Jurík, Savić (65. Milić), Herceg (70. Surányi), Prúčny (88. Trivan), Kochan (C), Braun, Ďatko, Galbavý (86. Stanković)

Rozhodcovia: Gádoši, Krivošík S., Krivošík M.
Delegát: Krnáč

Úvod zápasu patril hosťujúcim hráčom, ktorí niekoľkokrát skúšali strelecké šťastie. Po skrumáži pálil nepresne Braun a pokus Kochana mieril tesne vedľa. V 16.minúte sa Šaľa ujala vedenia, keď sa na dva krát strelecky presadil Herceg 0-1. O dve minúty neskôr už bol rozdiel dvojgólový, keď Ciesara prekonal prízemnou strelou opäť Herceg 0-2. Zo strany domácich stojí v prvom polčase za zmienku len Gorelkova nepresná strela z diaľky a Gažove zblokované zakončenie.
V druhom polčase boli útočne aktívny len domáci futbalisti, ale gólové príležitosti sa rodili len veľmi ťažko. Hrenákovu strelu z otočky tečoval obranca hostí na roh a Gorelkova hlavička skončila len na tyčke Masárovej brány. Šaľa sa zamerala na bránenie dvojgólového vedenia a množstvom ošetrovaní hru poriadne rozkúskovala. V 73.minúte mohli domáci znížiť, ale Gorelka z voleja prestrelil. Päť minút pred koncom mohol vykresať iskierku nádeje Hrenák, ale z päťky golmana hostí neprekonal. Napriek tomu, že súper v druhom polčase len zdržoval hru a smerom dopredu nič neukázal, odchádza z Beluše so zaslúženým víťazstvom a bez inkasovaného gólu.