Muži v dohrávke remizovali vo Veľkých Ludinciach

Beluša siahala v dohrávke 19.kola na tri body, nakoniec sa musí uspokojiť aj s jedným.

červené 72. Erik Novisedlák (2ŽK)

Benkó (C) - Krupánszki (46. Kovács), Dékány, Podlucký, Kosák, Kele (46. Tóth), Čtvrtníček, Valenta (75. Soboňa), Matić, Hlaváčik, Horniak (46. Semeniuk)

Zaťko - Rosina, Kršák, Gažo, Martinka, Jurga (C), Novisedlák, Hrenák, Gajdošík (70. Bielik S.), Mišutka (75. Ďuriš – 84. Bielik A – 88. Šebík), Gorelka

Rozhodcovia: Kozolka, Žiak, Krivošík
Delegát: Bott

Beluša mala skvelý vstup do zápasu. Už v 2.minúte hlavou otvoril skóre Patrik Gajdošík. V 11.minúte bolo skóre stretnutia už 0-2, keď sa strelou spoza 16-ky prezentoval Erik Novisedlák. Na oboch stranách sa triasla konštrukcia brány a Beluša zaslúžene po prvom polčase viedla dvojgólovým rozdielom.
V druhom polčase Ludince zvýšili aktivitu. Hrenák vo veľkej šanci nepridal poistku a na druhej strane prišiel trest. Hlavný arbiter vrátil domácich do zápasu, keď odpískal sporný pokutový kop, ktorý po hodine hry premenil Valenta. O tri minúty neskôr už bolo 2-2, keď sa z päťky presadil striedajúci Semeniuk. Po druhej žltej karte sa predčasne zápas skončil pre Novisedláka a Beluša dohrávala v desiatich. Záverečné minúty muži ustáli bez inkasovaného gólu a z horúcej pôdy vo Veľkých Ludinciach si odnášajú bod.

foto FB Tj Družstevník Veľké Ludince ( Bence Szekeres)