85. Jozef Martinka
Ciesar - Gažo J., Mujkoš, Vavrík Pav. (C), Jurga (75. Bielik), Hrenák, Gajdošík (62. Martinka), Novisedlák, Zapotoka (88. Kršák), Gorelka, Mišutka    Letko - Riška (C), Gajdošík (69. Svorada), Luhový, Buček (86. Sibanda), Kopiš (89. Iheme), Gamboš, Vanák, Pilát, Zavadzan, Brezničan
Rozhodcovia: Sárai, Ábel, Farkaš
Delegát: Bachratý

Derby začali aktívnejšie domáci hráči. Mišutkovi sa v sľubnej šanci nepodarilo ideálne zakončiť a Gorelkova strela z diaľky minula súperovu bránu. Hrenákov nádejný pokus zblokovala obrana a na druhej strane z prvej šance hostí trestal Gamboš 0-1. O pár minút neskôr si Púchov pýtal pokutový kop, ale hlavný rozhodca Sárai bol iného názoru. Strelám J. Gaža a Luhového chýbala presnosť a Bučekov pokus o prehodenie Ciesara neskončil v bráne. V 37. minúte mohli hostia navýšiť skóre, ale Gajdošíkovu prihrávku Buček nedopravil do siete. Gorelka v snahe vyrovnať trafil len Letkove rukavice a Zapotokova strela z diaľky letela ponad brvno hosťujúcej svätyne. Púchovu sa podarilo skórovať ešte do prestávky, keď Gamboš strelou z otočky prekvapil Ciesara 0-2.
Do druhého dejstva vstúpili domáci s jasným cieľom – čo najrýchlejšie streliť kontaktný gól. Mujkošovi sa to hlavou po rohu ešte nepodarilo, ale Gorelkovi po centri Zapotoku už áno 1-2. Vzápätí mohli hostia potrestať Ciesarovu chybu, ale zaváhanie domáceho golmana Púchov nevyužil. V 74.minúte mohol vyrovnať Jurga, ale z dobrej pozície netrafil bránu. V závere stretnutia si Púchov umnou hrou už vedenie ustrážil a z derby pred peknou diváckou kulisou si odnáša všetky body.