Ciesar - Janček, Jánošík, Schiszler, Bielik, Cisár, Ďuriš (86. Bičan), Holíček, Mišutka (C), Oravec (79. Hrubo), Gorelka

Székely – Železník, Krajčovič, Jakubička, Kovársky (C), Juriš, Beseda (76. Dvorák), Magdolen, Balážik (80. Halmo), Orolín, Sekera (63. Lovas)

Rozhodcovia: Hybský, Jančok, Turba
Delegát: Krnáč

Tréner Kramlík urobil v základnej zostave zaujímavú zmenu, keď sa v útoku Gorelka vymenil so stopérom Schiszlerom. V prvom polčase diváci na štadióne veľa šancí nevideli. Holíčekova strela z diaľky minula bránu a Kovársky mieril len do rúk Ciesara. Prvý gól prišiel v 32.minúte, keď sa peknou strelou spoza 16-ky prezentoval Holíček 1-0. Zápas sa od úvodných minút niesol vo veľmi nervóznom duchu, hlavný rozhodca udelil len do prestávky až sedem žltých kariet. Beluša mohla ísť do kabín za dvojgólového vedenia, ale Jánošíkov skvelý pokus z priameho kopu zastavilo brvno.
V úvode druhého polčasu Malženice ťažili zo zlej rozohrávky domácich a kapitán Kovársky vyrovnal na 1-1. Na druhej strane mohol domácim prinavrátiť vedenia Mišutka, ale v tutovke zoči-voči Székelymu neuspel. V 54. minúte sa po druhej žltej karte začervenalo pred očami Železníkovi a Malženice dohrávali v desiatich. V 62.minúte sa do listiny strelcov zapísal Schiszler a Beluša viedla 2-1. O desať minút neskôr rozhodca udelil ďalšiu červenú kartu. Zápas sa predčasne skončil pre Schiszlera, ktorého rozhodca prísne vylúčil za útočný faul. V závere sa po Cisárovej strele z dorážky trafil striedajúci Hrubo a Beluša sa môže tešiť z cenného víťazstva v pomere 3-1.