Beluša prehrala na Lednických Rovniach najtesnejším rozdielom.

Bačík – Kollár, Chmelík (C), Husár, Lipták, Ambrož A. (83. Pišta), Púček, Červený, Poláček, Ambrož R. (83. Svorada), Buček

Ciesar – Gašpar (87. Bartoš), Jánošík, Schiszler, Nomilner (73. Derka), Cisár (83. Hrubo), Holíček, Ďuriš (73. Bielik), Gáborík, Hrenák (C), Mišutka

Rozhodcovia: Drobec, Kukan, Šinka
Delegát: Gábor
Diváci
450

Beluša zakončila tzv. anglický týždeň oblastným derby zápasom na Lednických Rovniach. Po opatrnejšom úvode mal prvú šancu Jánošík, jeho hlavička po rohovom kope mierila len nad bránu. Otvoriť skóre mohol po Gáboríkovej prihrávke Hrenák, jeho zakončenie však zblokovala domáca defenzíva na roh. Do veľmi dobrej príležitosti sa dostal aj Gáborík, ktorý hlavičkovým zakončením nechal vyniknúť Bačíka. Lednické Rovne prvý krát vystrelili na bránu až v 30.minúte, ale s Púčekovou strelou si Ciesar poradil.
Beluša bola aj po zmene strán aktívnejším celkom a na strelenie gólu mala hneď niekoľko príležitostí. Cisár, Holíček, Jánošík, Ďuriš a ani Hrenák však svoje šance na gól pretaviť nedokázali. Domáci futbalisti boli zatlačení a prakticky celý druhý polčas sa hralo na ich polovici. Keď sa už zdalo, že je len otázkou času, kedy preťažená domáca obrana inkasuje, prišiel gól na druhej strane. V 75.minúte sa na konci ojedinelej akcie ocitol Buček a poslal sklárov do vedenia 1-0. V záverečnej štvrťhodine sa Beluši už vyrovnať nepodarilo, a tak sa v derby tešia zo šťastného víťazstva domáci futbalisti. Zaujímavosťou je, že Beluša prehrala na Rovniach tretí krát v rade s rovnakým výsledkom v pomere 1-0.