Hrivňák - Daniš P., Karaba, Németh, Daniš M., Hrebík (85. Valovič), Železník (68. Daniš J.), Neštický, Onder, Mikinič, Kolony

Ciesar - Gažo J., Gorelka, Vavrík Pav., Martinka, Kršák (59. Polacký - 63. Hrnčík), Zapotoka, Kucharík (53. Mikuška), Jurga, Novisedlák, Mišutka

Rozhodcovia: Bogár, Kollárovič, Kubovič
Delegát: Jančoková - Žáčiková

Do zápasu vstúpili lepšie domáci futbalsiti, ktorí sa po rohovom kope zásluhou Németha ujali vedenia 1-0. Radosť na domácej strane ale dlho netrvala, keď v 21.minúte Zápotoka exportným kúskom do šibenice vyrovnal na 1-1.

V druhom dejstve to bol opäť Boleráz, ktorý sa tešil z gólu ako prvý. V 50.minúte prekonal Ciesara efektným lobom Kolony. Beluša stupňovala tlak, čo vyustilo do gólu Mišutku po peknom prieniku. Záverečným tlak patril Beluši, Novisedlákom pokus skončil na konštrukcii brány a v samom závere podržal domácich skvelým zákrokom Hrivňak. Beluša síce nedokázala Boleráz zdolať, ale aj napriek tomu sa dostáva opäť do čela IV.ligy severozápad.