Zaťko - Rosina (43. Hrenák), Kršák, Mišák, Martinka, Gažo, Novisedlák (C), Jurga, Bielik A. (61. Gajdošík), Mišutka (82. Mikuška), Remšík (46. Gorelka)

Pilný - Riška (C), Gajdošík, Pilát, Kopiš (65. Marman), Lipták, Hrančík, Vanák, Hrnko (75. Valašík), Zavadzan, Brezničan

Rozhodcovia: Šima, Farkaš, Štrba
Delegát: Peťovský

V chladnom počasí odštartovali derby lepšie domáci futbalisti. V 10.minúte po peknej kombinácii medzi Remšíkom a Mišutkom sa lopta dostala k Novisedlákovi, ktorý prízemnou strelou k pravej žrdi otvoril skóre stretnutia 1-0. Od tohto momentu prevzali iniciatívu hostia. Púchov bol za aktivitu odmenení vyrovnávajúcim gólom, keď sa po skrumáži v pokutovom území so šťastím presadil Zavadzan 1-1. V závere prvého dejstva mohol poslať Púchov do vedenia Kopiš, ktorý síce v gólovke Zaťka preloboval, ale priestor medzi tromi žrďami netrafil.
Do druhého polčasu Beluša vstúpila so zmenami, ktoré sa po zápase ukázali ako kľúčové. Aktivitou naraz sršali len domáci hráči. Jurgov tečovaný priamy kop Pilný vyrazil na roh a po závare v 16-ke hostí sa v šanci ocitol Kršák aj Gorelka, ale skóre duelu ostalo nezmenené. V 60.minúte pekne vystrelil Novisedlák, Pilný vyrazil len pred Bielika, ktorý vo veľkej šanci netnamieril presne a Gorelka v pokuse o usmernenie lopty do brány v sklze taktiež neuspel. Hostia sa hneď zo svojej prvej šance po zmene strán mohli dostať do vedenia, ale M. Gajdošíka vychytal Zaťko. O pár minút neskôr hostia darovali Beluši lacný rohový kop, po ktorom sa aj za pomoci brvna presadil striedajúci P.Gajdošík 2-1. V závere M.Gajdošík z priameho kopu nevyrovnal a na druhej strane spečatil domáce víťazstvo v pomere 3-1 striedajúci Gorelka.