Nevolný – Varga, Petráš, Ďuriš (80. Segéň), Jurík, Horáček P. (C), Šimunek, Horáček E., Druga (60. Homola), Tóth, Guemache

Ciesar – Janček, Jánošík, Gorelka, Bielik (85. Čačko), Cisár, Ďuriš, Holíček, Oravec, Mišutka (C), Bičan (67. Hrubo – 88. Ciesar)

Rozhodcovia: Gádoši, Ábel, Farkaš
Delegát: Jančoková-Žiačiková

V 15.minúte domáci Varga zahral v pokutovom území rukou, čo postrehol hlavný rozhodca Gádoši a nariadil penaltu. Loptu si na biely bod postavil tradične Gorelka a s prehľadom otvoril skóre 0-1. Beluša mohla viesť aj dvojgólovým rozdielom, ale Mišutka v samostatnom nájazde Nevolného neprekonal. Mužom vyšiel úvod do druhého dejstva, keď sa v 50.minúte presadil krásnou strelou z voleja Cisár 0-2. Domáci so snahou znížiť pridali na agresivite. Jánošík skvelým zákrokom na bránkovej čiare zabránil kontaktnému gólu. Následne bol však zasiahnutý do tváre od Guemacheho, pre ktorého sa po červenej karte zápas skončil predčasne. V závere už diváci na štadióne v Nových Zámkoch gól nevideli a Beluša sa môže tešiť z víťazstva 2-0.