Molnár – Cingel, Szénási, Matič, Udovičič, Prágai, Tóth L., Bazsó (82. Tóth A.), Gányovics (C), Végh, Spasojevič

Ciesar – Janček, Jánošík, Holíček, Schiszler, Cisár, Ďuriš (82. Hrubo), Gorelka, Mišutka (C), Bielik, Oravec (68. Bartoš)

Rozhodcovia: Hybský, Hodoško, Kováč
Delegát: Gádoši

Prvú šancu zápasu mal domáci Tóth, ale jeho hlavičkové zakončenie zmenu skóre neprinieslo. Na opačnej strane Ďuriš v náznaku príležitosti nedokázal zakončiť. Gabčíkovo bolo v prvom dejstve aktívnejšie. Na konci rýchleho protiútoku sa do šance dostal Tóth, ale Ciesar skvele vyrazil na roh. Hlavička osamoteného Matiča mierila len do stredu brány a Gorelkov pokus zblokovala domáca defenzíva na roh. Jediný gól úvodnej 45-minútovky padol práve po rohovom kope. Oravec poslal do 16-ky krásny center a ukážkové hlavičkové zakončenie Jánošíka z 34.mnúty znamenalo pre Belušu vedenie 1-0.
Po zmene strán to skúšal prízemnou strelou kapitán Gányovics, ale brankár Ciesar držal čistý štít. Do dobrej príležitosti sa dostal na druhej strane Ďuriš, ale Molnár nepríjemný pokus v rukaviciach udržal. V 64.minúte sa po rohovom kope pískal pokutový kop, keďže domáci hlavičkovali smolne do ruky Jánošíka. Ťarchu momentu zobral na svoje plecia domáci kapitán Gányovics a presnou strelou k tyčke vyrovnal na 1-1. Penalta sa mala pískať aj na druhej strane, jasný faul na Mišutku však rozhodca Hybský posúdil ako čistý. V poslednej štvrťhodine mali domáci ešte dve veľké príležitosti, ale Udovičič a ani Tóth skóre stretnutia neotočili. Beluša sa remízou 1-1 postarala o prvú domácu stratu Gabčíkova v sezóne.