Beluša prehrala v Nemšovej s domácim FKS 3-1.

90. Maduka Christopher Udeh
Chovan - Klooster (70. Santos), Udeh, Issa, Ďuriš, Holíček, Beňo (56. Fabuš), Čataković, Prekop, Mizerák (46. Ševela), Schiszler (C)   Opat - Kršák, Mujkoš, Vavrík (C), Jurga, Hrenák, Novisedlák, Pilát (60. Šebík), Bielik (67. Hlúbik), Gorelka, Mišutka (82. Kucharík)
Rozhodcovia: Havran, Bojda, Štrba
Delegát: Matejčík

Zraneniami oslabení muži cestovali v strede týždňa na zápas do Nemšovej, kde si zmerali sily s rezervou AS Trenčín. Už v 9.minúte mohol otvoriť skóre domáci Čatokovič, ale jeho zakončenie minulo ľavú žrď. V 23.minúte rozhodca daroval pre FKS priamy kop, ktorý zahral Čatakovič a výstavným kúskom otvoril skóre 1-0. Gorelkovu strelu zblokovala domáca obrana na roh a Čatakovičov pokus z hranice pokutového územia mieril nad. O pár minút neskôr sa po rohovom kope dostal k lopte osamotený Maduka Christopher Udeh a domáci viedli 2-0. V 36.minúte sa najlepší hráč zápasu – Hamza Čatakovič preštrikoval cez obranu súpera a pekným obstrelom Opata zvýšil na 3-0. Pilátov pokus Chovan skryl v rukaviciach a Mišutkova strela z ťažkého uhla rovnako gólom neskončila.
Do druhého dejstva vstúpila aktívne Beluša, ale gólové šance sa rodili len veľmi ťažko. Gorelkovej strele chýbala potrebná razancia a Issov pokus na druhej strane skvele zneškodnil Opat. Po akcii dvoch dorastencov mohla Beluša znížiť nepriaznivý stav, ale Šebíkov center Hlúbik neusmernil do siete. Prekopova hlavička po rohu tesne minula bránu a Bielikova po Hrenákovom centri mala rovnaké parametre. Hlúbik vystihol domácu rozohrávku, peknou prihrávkou našiel Gorelku, ktorý v dobrej šanci natiahol Chovana. V závere sa Beluši podarilo streliť čestný gól, keď sa po peknej kombinácii presadil striedajúci Kucharík a uzavrel na konečných 3-1.