Vangel – Jánošík, Schiszler, Beňo, Holíček, Cisár (62. Ďuriš), Gašpar (55. Janček), Gáborík (88. Matejka), Derka (86. Siska), Hrenák (C), Bartoš

Kosťukevič – Parma (46. Szikonya), Németh (C), Taibl, Kren, Begáň (79. Zsidek), Szénási, Doktorík, Mészáros (88. Beke), Kiss, Kneževič

Rozhodcovia: Hybský, Šinka, Kotrec
Delegát: Hodoško
Diváci
200

Po opatrnej úvodnej polhodine sa domáci ujali vedenia v 35.minúte. Hrenák krásnou prienikovou prihrávkou poslal do nájazdu Derku, ktorý sa zoči-voči Kosťukevičovi nemýlil 1-0. V závere prvého dejstva mal dve veľké príležitosti Gašpar, no ani jedno z jeho zakončení navýšenie vedenia neprinieslo. Po zmene strán sa predčasne porúčal pod sprchy domáci Schiszler, ktorý bol vylúčený po dvoch žltých napomenutiach. Beluša aj v oslabení zvýšila vedenie na 2-0, keď sa po výbornej aktivite Cisára strelecky presadil Gáborík. Pri oslave gólu sa však Cisár smolne zranil a musel nútene striedať. Marcelová sa dočkala kontaktného gólu v 71. minúte, keď sa do streleckej listiny zapísal Doktorík 2-1. Beluša si v nervóznom zápase umnou hrou aj v oslabení tesné vedenie ustrážila a teší sa už z desiatej výhry v sezóne.