Beluša doma zvíťazila nad Malženicami 2-0.

Ciesar – Janček, Cisár, Bičan (76. Oravec), Novisedlák (C), Gašpar, Meliš (83. Bielik), Hrenák, Levai, Mišutka (88. Hrubo), Gorelka

Planický - Rehák, Krajčovič, Lančarič, Kovársky (76. Hlúch), Magdolen, Juhász (72. Lulovič), Balážik (C), Královič, Orolín, Sekera (46. Halmo)

Rozhodcovia: Šima, Jančok, Turba
Delegát: Juráň

Muži nastúpili na zápas proti Malženiciam v oklieštenej zostave. Na ťažkom teréne sa hral v Beluši kvalitný prvý polčas, v ktorom boli aktívnejší domáci futbalisti. Už v 6.minúte skvelý Gorelkov center našiel v 16-ke Bičana, ktorý svojim prvým gólom v drese Beluše otvoril skóre stretnutia 1-0. V 20.minúte Hrenák v protiútoku po krídle využil svoju rýchlosť, spätnou prihrávkou našiel Meliša, ktorý chladnokrvne zvýšil na 2-0. Aj pre našu 11-ku to bol prvý gól v belušskom drese. Hostia mohli odpovedať Magdolenom, ale jeho únik zastavil skvelým zákrokom v rohu 16-ky Ciesar. Do polčasu mohla Beluša vyhrávať rozdielom triedy, ale Mišutka v gólovke bránu netrafil.
Po zmene strán tempo hry upadlo, pretože sa domáci hráči sústredili najmä na defenzívu. V druhom polčase sa spustil slabý dážď, čo už dosť zlému terénu nepomohlo. Malženice boli aktívnejšie, ale pozorná domáca defenzíva súpera do vyloženej šance nepustila. Najväčšiu príležitosť mal Orolín, ale jeho strelu reflexívne vyrazil Ciesar. Za domácich mohol pridať poistku Mišutka, ale skóre zápasu sa už nezmenilo. Muži si výhrou nad Malženicami držia domácu sériu víťazstiev, ktorú natiahli už na 5 zápasov.