Muži s cenným bodom z Gabčíkova

Beluša sa nevzdala ani za nepriaznivého stavu 2-0 a z pôdy tretieho Gabčíkova si odnáša bod za remízu 2-2.

ŠK 1923 Gabčíkovo 2-2 TJ Kovo Beluša
  (1-0)
19. Erik Hlaváč   56. Branislav Ďuriš
53. Ladislav Tóth   66. Matej Gorelka
Karty
74. Ladislav Tóth žlté 83. Peter Mišutka

Izsmán - Cingel, Trajcsik (C), Krištan, Tóth (77. Englman), Bazsó, Trabalík (61. Šándor), Huszár, Hlaváč (68. Bujka), Polák, Boráros

Ciesar - Jurga, Schiszler, Vavrík (C), Martinka, Gažo (90. Remšík), Novisedlák, Ďuriš (89. Gajdošík), Hrenák, Gorelka (80. Kršák), Mišutka (84. Bielik)

Rozhodcovia: Drobec, Kováč, Jančok
Delegát: Marci

Beluša mala skvelý štart a po úvodných minútach mohla tabuľa skóre signalizovať vedenie hostí 0-2. Z päťky v obrovskej šanci zlyhal P. Gažo a Mišutku v samostatnom nájazde vychytal Izsmán. Domácemu ŠK robil problémy najmä Mišutka, ktorý najmä rýchlostne prevyšoval domácu defenzívu. Hra sa postupne vyrovnala a hneď prvá strela na Ciesara skončila gólom - z poza 16-ky sa presadil Hlaváč 1-0. Do polčasu sa už skóre nemenilo, keďže Ciesar vychytal v šanci domáceho hráča a po priamom kope mu pomohla aj bránková konštrukcia. Brvno sa triaslo aj na druhej strane, ale polčasový rezultát 1-0 bol nemenný.
Prvú veľkú šancu druhého dejstva si vytvorila Beluša, ale skákajúcu loptu na bránkovej nikto nedotlačil do siete. Na druhej strane sa z protiútoku potvrdilo staré známe „nedáš - dostaneš“ a Gabčíkovo viedlo v 53.minúte zásluhou Tótha už 2-0. Domáci možno očakávali, že našich druhý gól položí, ale opak bol pravdou. O tri minúty neskôr sa mužom podarilo znížiť, keď sa po Novisedlákovom centri presadil v skrumáži Ďuriš 2-1. V 66.minúte Mišutka našiel krásnou kolmicou Gorelku, ktorý nekompromisnou strelou vyrovnal stav na 2-2. Gabčíkovo to v závere skúšalo nakopávaným loptami, ale bez úspechu. Beluši sa mohol podariť aj dokonalý obrat, ale hlavička Pav. Vavríka skončila len na brvne. Podľa slov trénera Martina Bednára by sme pred zápasom boli s bodom spokojný, ale po jeho konci sme mali viacej pocit straty dvoch ako zisku jedného.