Beluša remizovala vo Vrábľoch s ViOnom B 1-1.

Pichňa – Haspra, Henrique (90. Kováč), Bojnák (64. Dzurek), Zrubec (85. Marhevszki), Švajlen, Šabík (80. Janek), Jamrich, Hitka, Hamar (C), Londák

Vangel – Janček, Jánošík, Holíček (80. Hrubo), Schiszler, Cisár, Ďuriš (87. Čačko), Hrenák, Bartoš (46. Bielik), Gorelka, Mišutka (C)

Rozhodcovia: Matulová, Juhás, Tokoš
Delegát: Farkaš

Tréner Kramlík už mohol počítať s Michalom Hrenákom, ktorý sa vrátil do zostavy po zranení kolena. Prvú šancu zápasu mali domáci futbalisti po zlej rozohrávke našich, Zrubec však Švajlenovu prihrávku na gól nepretavil. Na druhej strane mohla Beluša otvoriť skóre po rýchlom protiútoku. Ďuriš perfektne vyviezol loptu stredom ihriska, následne našiel dobre postaveného Bartoša, ktorý peknú akciu zakončil nepresnou strelou. Po nevydarenom výbehu Vangela sa do šance dostal Londák, ale Schiszler v 16-ke skvele zakročil. V 29.minúte Holíček v snahe o obranných zákrok loptu nasmeroval smolne na Zrubca, ktorý hlavičkou do opustenej brány za pomoci tyčky otvoril strelecký účet zápasu 1-0. Jánošíkova hlavička Pichňu nezaskočila a Gorelkova mierila nad bránu. V 43. minúte Londák skóroval, ale podľa rozhodcu bol v momente prihrávky pred Holíčkom, a teda gól nemohol platiť pre ofsajd.
Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil. Beluša bola aktívnejšia, v držaní lopty mala výrazne navrch a tlačila sa do vyrovnania. Vráble pokračovali v pozornom bránení a čakali na rýchle protiútoky, prípadne chyby nášho mužstva. V 50.minúte center striedajúceho Bielika našiel v päťke Cisára, ten však vo veľkej šanci Pichňu neprekonal. Tlak našich stúpal, ale vyrovnanie nie a nie prísť. Pichňa po Mišutkovej strele vyrážal na roh a Cisárov pokus zblokovala domáca hradba tiel. V 67.minúte sa po peknej kolmici za obranu rútil sám na bránu Švajlen, obišiel Vangela, ale radosť z gólu mu prekazil na bránkovej čiare skvelým zákrokom Jánošík. S Ďurišovou strelou si brankár poradil a pokus Londáka skvele zneškodnil Vangel. Cisárovu hlavičku brankár vyrazil len pred Ďuriša, ktorý z päťky trestuhodne prestrelil bránu. Vyrovnania sa Beluša dočkala v 84.minúte po aktivite dvoch našich striedajúcich hráčov. Bielikovu strelu Pichňa vyrazil len pred Hruba, ktorý na 2-krát dostal loptu do siete 1-1. Pre nášho odchovanca to bol vôbec prvý súťažný gól v seniorskom futbale. V záverečných minútach sa už skóre nezmenilo, a tak si naši muži odnášajú z pôdy súpera bod za remízu 1-1.