Solnička - Brezina (78. Mareš T.), Flamik, Farkaš (C), Ulrich, Toman (78. Mareš M.), Sivák, Lopušan (63. Kóňa), Vávra (78. Pecha), Copko, Svatík

Ciesar - Hrenák (C), Jánošík, Schiszler, Nomilner (89. Bielik), Gašpar, Holíček, Cisár (84. Bartoš), Gáborík, Ďuriš (71. Derka), Mišutka

Rozhodcovia: Hybský, Turba L., Turba M.
Delegát: Krnáč
Diváci
360

Začiatok zápasu bol vyrovnaný, prvé nebezpečné zakončenie sa zrodilo v 10. min. Z uhla vystrelil Gáborík a reflexívne zasahoval Solnička. Spartak pohrozil v 25. min., prihrávku Vávru na Ulricha ukryl do rukavíc Ciesar. O tri minúty šli už kopaničiari do vedenia, priamy kop Flamíka brankár Ciesar neudržal a lopta prepadla až do siete - 1:0. Beluša vzápätí mohla vyrovnať, z hranice pokutového územia pálil k žrdi Nomilner, ale Solnička vytesnil loptu mimo brány. Krátko po zmene strán mieril mimo brány opäť Gašpar. Rýchly protiútok predviedli domáci hráči v 49. min., Copko našiel Ulricha, ktorý rozvlnil bočnú sieť. V 54. min. skončil tečovaný priamy kop Copka mimo brány. V 55. min. mal prácu Solnička, zakončoval Gašpar. O chvíľu už bolo vyrovnané, gólovo sa presadil Gáborík - 1:1. Krátko po vyrovnaní sa po chybe defenzívy rútil na Solničku Hrenák, skóre zostalo nezmenené. Dramatické okamihy pred oboma bránami prinášal duel aj naďalej. V 63. min. sa kopaničiari dostali opäť do vedenia. Ulrich našiel ideálnym centrom Copka, ktorý sa hlavou nemýlil - 2:1. Beluša ale aj druhýkrát v zápase vyrovnala. V 75. min. Gáborík prihral do pokutového územia Hrenákovi a ten zamieril presne - 2:2. O päť minút napriahol zo strednej vzdialenosti Copko a triaslo sa brvno.

(Zdroj: spartakmyjava.sk)