Beluša si po prehre 1-2 z Považskej Bystrice body nevezie.

Kováč – Vala, Petruš, Boris, Čiernik, Valient J.(89. Vicena), Baránek, Mravec (C), Gamboš, Slávik, Púpala (76. Valient A.)

Zaťko – Hrenák, Kršák, Mišák (46. Ďuriš), Martinka, Gajdošík (77. Kucharík), Jurga (C), Mikuška, Bielik A. (46. Novisedlák), Gorelka, Gažo

Rozhodcovia: Valent, Kukan, Birkus
Delegát: Gábor

Lepšie začali domáci, v 9. min Púpala hlavičkoval zblízka tesne vedľa, no o dve minúty po trestnom kope L. Slávik hlavičkou otvoril skóre – 1:0. Hostia zvýšili aktivitu a v 15. min Mišákovu strelu Kováč vyrazil do výšky, ale loptu padajúcu do bránu druhýkrát stačil vytlačiť nad brvno. V 17. min domáci brankár neudržal Gorelkovu strelu, ale nik z hostí loptu nesledoval. V 24. min Gamboš krížnou strelou tesne minul bránu Beluše a v 29. min po Gorelkovej bombe z 30 metrov Kováč loptu vyrazil volejbalovým „bagrom“. V 34. min Gamboš trafil žrď a odrazenú loptu poslal pohotovo do siete Púpala – 2:0. Gorelkova hlavička v 40. min tesne minula žrď a v 43. min Púpala nedotiahol únik, no k lopte sa dostal Čiernik, ale trafil iba žrď. Po prestávke spálil šancu Gorelka, na druhej strane v 55. min zaťko s námahou vytlačil strelu L. Slávika. Hostia prebrali iniciatívu a v 68. min Gorelka z priameho kopu spoza šestnástky vykresal šancu – 2:1. V 79. min J. Valient technickou strelou nezvýšil, a keď v 86. min Gorelkov slabo kopnutý priamy kop Kováč kryl, domáci výhru udržali.