Bartal – Baša (76. Rajt), Kotora (C), Tvrdý, Pajer (80. Borisek), Bencz (83. Eliáš), Madarász (87. Daško), Kočiš, Lenárt (67. Ondreák), Mikuš

Vangel – Nomilner, Jánošík, Schiszler, Derka, Gašpar, Cisár (83. Bielik), Holíček, Gáborík (74. Ďuriš), Hrenák (C), Mišutka

Rozhodcovia: Pecek, Vörös, Ďurčovič
Delegát: Cuninka
Diváci
250

Galanta sa ujala vedenia už v 3.minúte, Vangel najskôr zneškodnil Madarázsovu hlavičku, ale na dorážku Horníka už nemal nárok 1-0. Domáci futbalisti mali veľkú šancu aj na vedenie 2-0, ale Mikuš z päťky trafil len bočnú sieť. Na druhej strane Nomilnerov pokus z priameho kopu Bartal vyškriabal na roh. Dobrú príležitosť mal aj Cisár, ale pred zakončením sa mu skvele hodil pod nohy domáci obranca. Vyrovnať mohol v 25.minúte Mišutka, ale v gólovke tesne minul bránu. O minútu neskôr sa už Beluši podarilo skórovať. Hrenák skvele vybojoval loptu v rohu ihriska, následne našiel v pokutovom území Gáboríka, ktorý prízemnou strelou bez prípravy zaznamenal už svoj šiesty ligový gól v sezóne 1-1. Hrenák z ťažkého uhla trafil len bočnú sieť a po strele a Mikúša v gólovke vychytal skvelým zákrokom Vangel.
Po zmene strán sa z gólu tešili naši futbalisti v 55.minúte, keď sa krásnou strelou z rohu 16ky prezentoval Cisár 1-2. Domáci zahrávali viacero štandardiek, ale belušská defenzíva naďalej držala tesné vedenie. Najväčšiu šancu Galanty mal v 81.minúte Madarász, ale Vangela na bránkovej čiare skvele zastúpil Schiszler. Beluša v nervóznom stretnutí záverečné minúty zvládla a z Galanty si odnáša cenné tri body po výhre 2-1. Veľkým sklamaním celého zápasu bol výkon rozhodcovskej trojice, ktorý ani z ďaleka nespĺňal parametre tretej najvyššej slovenskej súťaže.