Nevolný – Varga (C), Petráš, Turan D. (76. Kucharovič), Obert, Palacka (54. L. Turan), Barta, Kucharovič (76. Turan), Homola, Németh, Černák (70. Gažo)

Vangel – Jánošík, Schiszler, Janček, Beňo, Holíček, Cisár (89. Matejka), Gašpar (60. Ďuriš), Gáborík (83. Siska), Derka (78. Bartoš), Hrenák (C)

Rozhodcovia: Búri, Ábel, Bányi
Delegát: Kútny
Diváci
100

Zápas už od úvodu priniesol veľa vzruchu, v tretej minúte Derka vysunul Hrenáka, ktorý svoj nájazd na brankára nepremenil na úvodný gól. Z následnej situácie sa domáci dostali k rohovému kopu a dokázali sa presadiť 1-0. Hostia mohli vyrovnať Hrenákom, ktorého dlhým nákopom za obranu vysunul Jánošik, Hrenák dokázal obísť aj brankára, ale z uhla do prázdnej brány loptu nedopravil. Ďalšiu šancu na skórovanie mali domáci po vysunutí útočníka Bartu, ktorého zastavili len faulom pred 16-kou strední obrancovia hostí, no domáci sa dožadovali pokutového kopu. Priamy voľný kop Nové Zámky nevyužili a z následnej situácie sa podarilo v 20. min. vyrovnať Hrenákovi, kedy po dlhom pase Jánošíka po krídle prenikol Gáborík a jeho center zužitkoval kapitán hosti 1-1. Druhý polčas začali lepšie domáci a svoju najväčšiu šancu zahodil domáci Obert, ktorý odrazenú loptu od brvna nedokázal z päťky dopraviť do opustenej brány. Svoju šancu využili hostia, keď po vysunutí Derkom išiel Hrenák sám na brankára a svoj nájazd premenil na rozhodujúci gól zápasu 1-2. Záver sa niesol v nervóznom duchu, no už bez vyloženejších šancí. Z horúcej pôdy si Beluša odnáša cenné víťazstvo.