Ciesar - Gažo, Rosina, Schiszler, Martinka, Hrenák, Ďuriš (77. Kršák), Novisedlák (C), Mikuška (66. Vavrík F.), Bielik (46. Gajdošík), Gorelka

Kolmokov - Galko (C), Ďurek, Dunda, Záhon, Šurnovský, Kinče, Zelenka, Homola, Gužík, Rybánsky

Rozhodcovia: Sárai, Bojda, Kišš
Delegát: Očkovský

Pred zápasom sme si uctili minútou ticha bývalého hráča Beluše Pavla Vavríka st., ktorý nás pred pár dňami navždy opustil. Prvú šancu mali hostia, ale Zelenkov prízemný pokus mieril vedľa. V 15.minúte sa Beluša ujala vedenia, keď Mikuška využil nevydarený zákrok Kolmokova 1-0. O desať minút neskôr bolo vyrovnané, keď sa do listiny strelcov zapísal Záhon. O minútu neskôr mohol prinavrátiť Beluši vedenie Bielik, ale minul hosťujúcu bránu. V závere prvého dejstva ešte pohrozili Zelenka s Homolom, ale polčasový rezultát 1-1 bol nemenný.
Na veľmi ťažkom teréne to bol v druhom polčase jeden veľký boj, v ktorom diktovala tempo hry najmä domáca Beluša. Hrenákov pokus brankár Nitry vyrazil na roh a Mikuškova individuálna akcia taktiež gólom neskončila. V 60.minúte sa po druhej žltej karte predčasne porúčal pod sprchy Dunda a béčko Nitry dohrávalo v desiatich. Beluša predviedla enormnú snahu o víťazný gól, ale šťastena bola proti. Gajdošíkovu gólovku brankár skvelou robinzonádou vytlačil na roh a Gorelka v päťke z otočky trafil obrancu. Vyvrcholenie tlaku prišlo v 70.minúte, keď si domáci hráči vytvorili 3 či 4 čisté gólové príležitosti, ale obetaví hostia na čele s brankárom sa s veľkou dávkou šťastia ubránili. V záverečných minútach mohol rozhodnúť Gorelka aj F. Vavrík, ale Beluši dnes nebolo súdene zvíťaziť. Napriek veľkej snahe sa domácim presilovku využiť nepodarilo a aj po výmene trénera Beluša opäť stráca dôležité body.