FC Baník Horná Nitra Prievidza a Handlová 1-2 TJ Kovo Beluša
  červené 43. Lukáš Zapotoka (2ŽK)
Bohunský - Sluka, Šifalovič, Pekár (C), Bublák, Kopál (63. Kováčok), Turančík, Drozd (58. Filkorn), Halmeš, Babašta (69. Obžera), Kozák   Ciesar - Mujkoš, Vavrík Pav.(C), Gažo P. (73. Gažo J.), Jurga, Zapotoka, Novisedlák, Hrenák, Gorelka (82. Škulec), Gajdošík, Mišutka (90. Bielik)
Rozhodcovia: Valent, Toberný, Husár
Delegát: Kysel

Do prvého duelu jarnej časti vstúpili muži aktívne. Už v 4.minúte mohol otvoriť skóre Mišutka, ale Bohunský jeho nájazd zlikvidoval. Novisedlák sa z 5-ky nepresadil, ale Zapotaka presnou strelou k žrdi už áno 0-1. Babaštova strela Ciesarovi problémy nenarobila a na druhej strane po faule na Novisedláka mali muži výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod postavil tradične Gorelka, ale Bohunský vystihol smer a skóre sa nemenilo. V 30.minúte sa dostal k odrazenej lopte Bublak a za pomoci teču vyrovnal na 1-1. Gorelkovu strelu zblokoval výborným sklzom Kozák. V 43.minúte ukázal hlavný arbiter Valent Zapotokovi druhú žltú kartu a Beluša dohrávala v desiatich.

V druhom dejstve sa očakávala väčšia aktivita zo strany domácich, ale nerovnomerný pomer na ihrisku nebol vôbec viditeľný. Prvá šanca druhého polčasu ihneď skončila gólom, keď sa k odrazenej lopte dostal Hrenák a bolo 1-2. Turančíkov pokus Ciesar pokryl  a strela P. Gaža neskončila v sieti. V 74.minúte mal na kopačke rozhodnutie striedajúci J. Gažo, ale jeho prízemný pokus tesne minul ľavú žrď domácej brány. Pred Bublákom odvrátil pohotovým zákrokom Vavrík a Beluša sa teší z cenného a rozhodne zaslúženého víťazstva.