Muži nezvládli záver a s béčkom Zlatých Moraviec len remizovali

Beluša neudržala vedenie 3-1 a po dvoch góloch zo záveru stretnutia sa musí zmieriť aj s jedným bodom.

74. Igor Jurga

Ciesar - Jurga (85. Vavrík F.), Vavrík (C), Schiszler, Martinka, Gažo, Ďuriš (46. Mikuška), Novisedlák, Hrenák, Bielik (81. Kršák), Gorelka

Kolčár - Horník, Husár (C), Jančura (46. Jamrich), Baggio, Sládek, Ewerton Paixao, Renan, Hamar, Hlaváč, Rumanko (80. Šlachta)

Rozhodcovia: Santa, Juhás, Birkus
Delegát: Kysel

Rezerva Zlatých Moraviec využila reprezentačné voľno a na dohrávku v Beluši pricestovala aj s hráčmi z ligového áčka. Prvý gól padol v 9.minúte, keď sa po dlhom váhaní Gorelka rozhodol pre zakončenie z diaľky a zvolil správne 1-0. Gorelkov pokus zblokovala defenzíva hostí na roh a Sládek z uhla trafil len do Gaža. V 26.minúte sa hosťom podarilo vyrovnať, keď Renananova tečovaná strela skončila za Ciesarom 1-1. Sládekov prízemný pokus z diaľky Ciesar skvele vytlačil na roh. V úvode druhého dejstva to skúšal z ťažkého uhla Gorelka, ale namieril len do obrancu. Rumankova strela do stredu brány Ciesara prekvapiť nemohla a pred osamoteným Baggiom hasil skvelým sklzom Bielik. V 63.minúte sa po skrumáži dostal k odrazenej lopte striedajúci Mikuška a prízemnou strelou k ľavej tyčke prinavrátil Beluši vedenie. O dve minúty neskôr to bolo už 3-1, keď sa strelou do šibenice aj vďaka pošmyknutiu Kolčara presadil opäť Mikuška. Po strelách Ewertona a Novisedláka sa úspešne predviedli golmani na oboch stranách. Gorelkove akrobatické zakončenie po rohovom kope skončilo na rukaviciach pozorného Kolčára. Zlomový moment zápasu prišiel v 85.minúte, keď sa potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš. Gorelkov volej brankár vyrazil do tyčky a z následnej akcie sa po Sládekovej strele lopta dokotúľala až za Ciesarov chrbát 3-2. Beluša sa nestihla spamätať z kontaktného gólu a o minútu neskôr už prišiel aj vyrovnávajúci. V pokutovom území sa dostal k lopte Baggio a peknou strelou do hornej časti brány vyrovnal skóre na 3-3. V záverečnej snahe o rozhodnutie to skúšal striedajúci F. Vavrík, ale jeho pokus preletel ponad brvno. Beluša opäť raz nezvládla záver a mínusové body v tabuľke pravdy začínajú nepríjemne pribúdať.