Baláži – Kóša, Dubeň (46. Zábojník), Elexa, Šurnovský (55. Vaško), Šimončič (76. Pánsky), Čapkovič, Guláš, Štefanec (C), Fabiš (81. Šoky), Fábry (46. Tancík)

Vangel – Janček, Jánošík, Schiszler (88. Bičan), Bielik (81. Hrubo), Cisár, Ďuriš (76. Čačko), Holíček, Mišutka (C), Oravec (66. Bartoš), Gorelka

Rozhodcovia: Bezák, Hagara, Hodoško
Delegát: Nedveď

Úvodné minúty patrili domácim futbalistom, ktorí ťažili najmä z viacerých nepresností na našej strane. Prvú gólovú príležitosť mal však Mišutka, ktorý sa po výbornej Gorelkovej kolmici rútil sám na brankára. Ten mu prvú príležitosť zneškodnil, ale pri následnej dorážke ho musel zastúpiť obranca. Domáci boli síce na lopte aktívnejší, ale do vyložených šancí sa nedostávali. Skóre mohol otvoriť aj Gorelka, ale ani jedna z jeho hlavičkových zakončení v bráne neskončila. V 32.minúte Oravcov center z rohového kopu našiel Jánošíka, ktorý presnou hlavičkou rozvlnil sieť 0-1. Za domácich pohrozil kapitán Štefanec, ale Jánošík jeho strelu skvele zblokoval. Do prestávky mohla Beluša navýšiť svoje vedenie, ale Ďuriš zoči-voči Balážimu neuspel.
Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a všetko nasvedčovalo tomu, že sa čaká na poisťovací gól hostí. Najväčšie príležitosti mal Gorelka s Mišutkom, ale skóre sa ani tentokrát nemenilo. Beluša sa následne dožadovala dvoch pokutových kopov, ale po ruke domácich a ani po páde Gorelku v 16ke sa penalta nepískala. Za nevyužité šance prišiel krutý trest na druhej strane. Kapitán Štefanec sa zbavil dvoch brániacich hráčov a krásnou strelou do šibenice vyrovnal stav stretnutia na 1-1. Aby toho nebola málo, Beluša zaskočená vyrovnaním inkasovala opäť. Lacnú stratu na vlastnej polovici potrestal technickým zakončením Guláš 2-1. V závere mohol vyrovnať Mišutka, ale Baláži už neinkasoval. Hoci si Beluša v zápase vytvorila viacej šancí, z výhry 2-1 sa tešia efektívnejší domáci.