Beluša po remíze 1-1 prišla o líderskú pozíciu.

Milošovič – Remeň, Winkler, Borovský, Morvay, Hlavatovič, Kotlár (70. Prágai), Oravec, Vantruba, Kochan (88. Hudák), Hučko (55. Hlavna)

Vangel – Derka, Jánošík, Schiszler, Beňo, Gašpar (76. Bielik), Cisár, Gáborík (27. Ďuriš), Mišutka, Hrenák, Gorelka

Rozhodcovia: Gašparovič, Šandrik, Mokrý
Delegát: Nagy
Diváci
150

Po opatrnom úvode sa ako prvá do zakončenia dostala Beluša, Jánošíkov pokus však medzi tri žrde nesmeroval. Na druhej strane pohrozili aj domáci hráči, ale Vangel nebezpečnú strelu Vantrubu dokázal vyboxovať. V 27. minúte Ďuriš nahradil zraneného Gáboríka, pre ktorého sa po výrone členka zrejme sezóna skončila predčasne. O dve minúty neskôr našiel Cisár centrom Mišutku, ktorý presným zakončením poslal Belušu do vedenia 0-1. V závere prvého polčasu postranný rozhodca prísne nariadil štandardku pre domáci celok. Po centri do pokutového územia sa z tesnej blízkosti z dorážky presadil Vantruba 1-1.
Po zmene strán prišiel dôležitý moment v 52. minúte, keď Borovský fauloval v samostatnom nájazde unikajúceho Gašpara. Hlavný rozhodca Gašparovič mu za zákrok udelil červenú kartu a Šaľa dohrávala v desiatich. Beluša sa napriek presilovke a prevahe na lopte nedokázala dostať do väčšieho tlaku. Domáca taktika bola jasná – udržať remízu 1-1. Zodpovedná defenzíva Šale však mohla o bod prísť v samom závere po chybe brankára. Gorelka s Mišutkom však ponúknutú príležitosť trestuhodne nevyužili, a tak sa naši hráči musia uspokojiť s bodom za remízu 1-1. Všetci naši konkurenti vo svojich zápasoch uspeli a o titul sa tak bude bojovať až do posledného kola.