Planický – Lulovič (87. Halmo), Krajčovič, Jakubička, Kovársky, Lančarič, Čmilanský (83. Magdolen), Balážik (C), Královič (90. Hlúch), Rehák, Vantruba

Vangel – Schiszler, Jánošík, Janček (84. Bielik), Hrenák, Cisár (82. Čačko), Ďuriš (30. Gašpar), Levai (75. Meliš), Mišutka, Goreka (82. Bičan), Novisedlák (C)

Rozhodcovia: Valent, Tokoš, Obertová
Delegát: Nagy

Domácim sa podarilo otvoriť skóre už v 3.minúte. Po štandardke sa dostal k lopte Kovársky a strelou z blízka poslal Malženice do vedenia 1-0. Gorelkov pokus po priamom kope letel vysoko nad a Cisárova strela spoza 16-ky vyrovnanie nepriniesla. V úvode sa Malženice prezentovali veľmi tvrdou hrou. Pri likvidačnom zákroku Lančariča na Mišutku rozhodca udelil domácej 26-ke len žltú kartu, čo vyvolalo veľké vášne na tribúne u belušských fanúšikov. V 21.minúte využil pošmyknutie domáceho stopéra Ďuriš, následne ho v črtajúcej sa šanci nedovolene zastavil Lančarič a po druhej žltej karte putoval predčasne pod sprchy. Gorelka z dobrej pozície na 2-krát nedokázal prestreliť domáci múr. Beluša držala loptu na svojich kopačkách, ale výbornú domácu defenzívu pod väčší tlak dostať nedokázala. V 35.minúte Levaiovi prešla lopta pomedzi nohy, ale Vantruba v rýchlom protiútoku zlyhal v koncovke. Do polčasu mohlo byť skóre vyrovnané, ale Cisárova hlavička v bráne neskončila.
Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil, domáci hráči naďalej bránili jednogólové vedenie. Beluša si dokázala vytvoriť niekoľko príležitostí, ale vo väčšine z nich lopta nesmerovala do priestoru troch žrdí a Planický nemusel zasahovať. Hosťom sa nedarili akcie po zemi, ani po výške a presadiť sa nedokázali ani po rohových kopoch, ktorých v zápase zahrávali hneď niekoľko. Hra do plnej obrany, a treba povedať veľmi kvalitnej obrany, Beluši vôbec nevychádzala. Chyby hostia začali robiť aj v rozohrávke a po jednej z nich inkasovali aj druhý gól. V 79.minúte vystrelil Královič, Vangel si síce na loptu siahol, ale prízemný pokus vytlačiť mimo bránu nedokázal 2-0. Zvyšok zápasu sa prakticky už len dohrával a Malženice sa tešia z víťazstva v pomere 2-0. Púchov zvládol svoj piatkový zápas v Gabčíkove (2-5), a tak sa o majstrovi rozhodne až poslednom kole.