Beluša statočne vzdorovala Slovanu, no s pohárom sa lúči.

Vangel – Gašpar, Jánošík, Schizsler, Nomilner (85. Bielik) – Ďuriš (69. Derka), Holíček – Cisár – Mišutka, Gáborík – Hrenák (C)

Šulla – Pauschek, Abena, Božikov (46. Vernon), Lovat – Petrák (46. Dražič), Rabiu (C) – Daniel, Henty (70. de Kamps), Čavrič (62. Ratao) – Ožbolt

Rozhodcovia: Kráľovič, Galo, Košecký
Delegát: Minarčík
Diváci
989

Prvú gólovú príležitosť mal hosťujúci Daniel, jeho lob však nemieril do priestoru troch žrdí. V 14.minúte po rýchlom protiútoku Schiszler fauloval Ožbolta a Henty z penalty otvoril skóre 0-1. Beluša sa postupom času začala osmeľovať aj smerom dopredu. Vyrovnať mohol po rohovom kope Gáborík, ale jeho hlavička a aj následná dorážka gólom neskončili. Ďurišov pokus zo 16ky mieril nad a Danielovu strelu zblokovala domáca defenzíva. Beluša sa prezentovala poctivou obranou a Slovan už do prestávky ďalší gól nepridal.
Po zmene strán domáci futbalisti zvýšili aktivitu. Odmenou im mohol byť pokutový kop po ruke Abenu, ale hlavný rozhodca Kráľovič bol iného názoru. Veľkú šancu na vyrovnanie mal striedajúci Derka, jeho pokus z dobrej pozície však gól nepriniesol. Za hostí sa prezentoval peknou strelou Rabiu, lopta však preletela len tesne vedľa Vangelovej brány. Záverečné minúty priniesli dramatické vyvrcholenie. V 88.minúte po Abenovej chybe domáci zahrávali penaltu. Loptu si na biely bod postavil Gašpar, ale jeho strelu k tyčke zneškodnil skvelým zákrokom Šulla. V závere spečatil postup Slovana Ožbolt, ktorý zblízka namieril pod brvno 0-2. Beluša sa s pohárom lúči po veľmi dobrom výkone, ktorý ocenil beznádejne vypredaný štadión mohutným potleskom.