Beluša si s Galantou body podelila po remíze 2-2.

Ciesar – Bielik (82. Bičan), Jánošík, Holíček, Janček, Cisár, Ďuriš, Bartoš (79. Čačko), Oravec (71. Meliš), Gorelka, Mišutka (C)

Šálka – Eliáš, Tvrdý, Blagojevič (71. Lenárt), Pajer (90. Rajt), Tóth (C), Lima (62. Matuška), Omale, Kingsley (62. Kavoň), Baša, Trabalík (82. Polák)

Rozhodcovia: Búri, Ábel, Farkaš M.
Delegát: Kútny

Beluša vstúpila do zápasu veľmi aktívne a v úvodnej štvrťhodine sa hralo prakticky len na súperovej polovičke. Mišutku v šanci vychytal Šálka a Gorelkova hlavička po rohu mierila nad. Skóre sa prvý krát menilo v 23.minúte, keď sa po centri zo štandardnej situácie presadil Eliáš 0-1. Kingsley sa v samostatnom nájazde rútil na Ciesara, ale domáci brankár podržal svoj tím. Vyrovnať mohol na druhej strane Ďuriš, jeho hlavička však mierila len do rúk golmana. Za hostí sa peknou strelou prezentoval Omale, ale Ciesar skvelým zákrokom vyrazil loptu na roh. Do kabín sa mohlo ísť za nerozhodného stavu, ale Cisár v šanci neuspel.
Druhý polčas otvoril faul Blagojeviča na Mišutku a Beluša mala výhodu pokutového kopu. Loptu si na biely bod postavil Gorelka a s prehľadom vyrovnal na 1-1. Na ďalší gól sa čakalo až do 75.minúty. Beluša stratila jednoduchú loptu v strede poľa a striedajúci Lenárt presnou strelou k tyčke prinavrátil Galante vedenie 1-2. Domáci sa presadili po rohovom kope, keď na konečných 2-2 vyrovnal v 83.minúte Cisár.