Beluša zvládla domáci zápas s Veľkým Mederom a teší sa z víťazstva 3-1.

TJ Kovo Beluša 3-1 MŠK Thermál Veľký Meder
75. Jaromír Gažo   85. Balázs Vígh
Ciesar - Hrenák, Vavrík (C), Mujkoš, Jurga, Kršák (87. Škulec), Novisedlák, Bielik (76. Pilát), Hlúbik(54. Gažo J.), Gorelka, Mišutka   Varga (C) - Vígh, Bališ, Tóth T., Hlavna, Ntsogo, Szikonya, Gamkrelidze (59. Dzíbela), Kovársky, Tóth M. (46. Bognár), Bombicz (46. Pisár)
Rozhodcovia: Sárai, Ábel, Farkaš
Delegát: Košecký

Mišutkove zakončenie po Hlúbikovej aktivite zblokovala obrana hostí a Bombiczovej prízemnej strele chýbala presnosť. Gorelka z otočky mieril nad a Tóthova hlavička v bráne neskončila. Novisedlákov center z priameho kopu nikto do siete neusmernil a Mišutka v sľubnej šanci trafil len bočnú sieť. V 28.minúte sa domáci ujali vedenia, keď sa po Novisedlákovom centri hlavou presadil Mišutka 1-0.
V druhom dejstve Veľký Meder zvýšil aktivitu, ale do šancí sa dostával len sporadicky. Pisárova strela mierila tesne vedľa a Gorelka okrem Vargu preloboval aj hosťujúcu bránu. Dzíbela z vnútra 16-ky netrafil loptu ideálne a Gorelkovu hlavičku Varga skryl v rukaviciach. Mišutka v gólovej šanci nechal vyniknúť brankára a Gorelkov technický pokus taktiež nebol gólový. V 85.minúte domácim vyšla brejková situácia, keď sa v ofsajde zaváňajúcej situácii dostal k lopte Mišutka, posunul Pilátovi, ktorého nepodarenú strelu usmernil do siete Gorelka 2-0. Hostia avizovali Hrenákovu hru rukou, ale hra pokračovala ďalej a striedajúci dorastenec Pilát zaznamenal krásnou strelou svoj prvý gól v tretej lige 3-0. V poslednej minúte sa presadil ešte Kovársky a upravil na konečných 3-1.