Napriek veľkej prevahe si Beluša z pôdy súpera body nevezie.

Škultéty – Kostič, Radenovič, Beňo, Vaculík, Držík(C), Švikruha (82. Paška), Ambrož (72. Božovič), Petrovič (89. Vlado), Šiko (90. Losonszký), Svorada (90. Stojkov)

Vangel – Janček, Gorelka, Cisár, Novisedlák (C), Gašpar, Hrenák, Levai, Mišutka, Bičan, Meliš (78. Oravec)

Rozhodcovia: Santa, Juhás, Tokoš
Delegát: Bachratý

Beluša začala veľmi aktívne. Cisár po rohu hlavičkoval tesne vedľa a Gorelkov volej skončil na brvne. Gól mohol vsietiť aj Hrenák, ale jeho pokus vytlačil brankár na roh. Mišutka v šanci netrafil priestor troch žrdí a Gašparov tečovaný pokus znamenal len rohový kop. Beluša bola za svoju aktivitu odmenená gólom Levaia, ktorý v 36.minúte namieril presne k tyčke 0-1. Do kabín šli domáci len s jednogólovým mankom, s ktorým museli byť vzhľadom na priebeh stretnutia veľmi spokojní.
Krátko po zmene strán mohol zvýšiť skóre Gorelka, ale po rohovom kope loptu nedotlačil do siete. Hrenák využil svoju rýchlosť po krídle, následne nahral osamotenému Mišutkovi, ktorý v 100-percentnej príležitosti minul Škultétyho bránu. Za množstvo nevyužitých šancí prišiel zákonitý trest a v 72.minúte vyrovnal Svorada 1-1. Beluša zneistela a domáci naopak ožili. Hra sa otvorila, pretože Beluši sa bod vzhľadom na priebeh málil. Levai v šanci bránu netrafil a Gorelkov priamy kop nepriniesol vytúžený gól. V 88.minúte Šiko zamotal hlavu Jančekovi, ktorý už Vaculíkovej gólovej dorážke zabrániť nemohol 2-1. Domáci využili z minima maximum a tešia sa zo šťastného víťazstva.