Beluša si odnáša všetky body z pôdy súpera po výhre 5-2.

FC Spartak Bánovce nad Bebravou 2-5 TJ Kovo Beluša
  žlté 60. Dušan Kramlík
    61. Michal Kuzma
Rumler – Mekýš (68. Hološ), Bartek (C), Diko, Škultéty, Blina, Žikla, Súkeník, Ježík (41. Hrčka), Kotlár, Červenec (54. Líška)   Šmulík – Teplička (16. Igaz), Kuzma (72. Barták), Suchý Dal., Sepahyar, Kramlík (64. Srnec), Čapák, Bednárik (50. Suchý Dáv.), Juriga, Vyhnička (C), Mach (59. Kujaník)
Hrabaj, Mihál, Bezák

Bánovce nad Bebravou otvorili skóre v 14.minúte, keď sa do listiny strelcov zapísal Kotlár 1-0. Vyrovnanie na seba nenechalo dlho čakať a o dve minúty neskôr sa po peknej akcii presadil gólom do prázdnej brány Teplička 1-1. V 24.minúte naši otočili skóre stretnutia, keď sa krásnou strelou do šibenice prezentoval Bednárik 1-2. O dve minúty neskôr už Beluša viedla dvojgólovým rozdielom, keď na polčasových 1-3 zvýšil Kramlík. Po zmene strán sa podarilo skompletizovať hetrik Dušanovi Kramlíkovi, ktorý sa presadil v 54. a 56.minúte. O kozmetickú úpravu sa postaral domáci Blina, ktorý gólom na 2-5 zmiernil porážku svojho mužstva.