51. Adam Vrba
  červené 49. Juraj Čapák
Burza – Gúčik (53. Ondrejka D.), Vrba (C), Fabián, Štepanovič, Hadbábny, Kondlla, Ondrejka A., Helbych, Cintula, Pavlík   Šmulík – Teplička, Suchý Dal., Sepahyar, Kramlík (63. Srnec), Čapák, Juriga, Kujaník, Prostredný (53. Suchý Dáv.), Cingel (C), Kuzma (63. Igaz)
Markech, Revay, Hulínek

Beluša sa ujala vedenia už v 3.minúte, keď sa po peknej individuálnej akcii presadil Kramlík 0-1. Domáce Častkovce expresne odpovedali, keď už o minútu neskôr namieril do šibenice Štepanovič 1-1. Gólostroj pokračoval a v 6.minúte Cingel v samostatnom nájazde prinavrátil Beluši vedenie 1-2. Do prestávky sa našim futbalistom podarilo skórovať ešte jeden krát. Zmätky v domácej defenzíve potrestal Kramlík, pre ktorého to bol už 13.gól v sezóne. Vstup do druhého polčasu poznačila červená karta, ktorú na pokyn postranného rozhodcu udelil hlavný arbiter stretnutia Čapákovi. Ten údajne úmyselne trafil súpera do brucha v prerušenej hre. Beluša dohrávala v desiatich, ale domácim sa početnú výhodu do tlaku pretaviť nepodarilo. V 52.minúte sa po Kramlíkovom priamom kope zapísal druhý krát do listiny strelcov Cingel 1-4. Juriga gólom na 1-5 po priamom kope definitívne rozhodol o osude stretnutia. Domácim sa podarilo ešte znížiť na konečných 2-5 zásluhou Štepanoviča, ktorý sa prezentoval peknou strelou z diaľky.