Beluša si pripisuje do tabuľky ďalší bod za remízu proti Nitre.

(1-1)
6. Martin Rumanovský   30. Dušan Kramlík
Guth – Bóssi, Mego, Rumanovský, Černy, Machač (C), Maga, Uller (30. Fuska), Horváth (53. Čepílek), Rusovský, Berec (49. Mucha)   Igaz – Teplička, Suchý Dal., Sepahyar (C), Kramlík, Juriga, Kujaník, Prostredný, Kuzma, Štefún, Barták
Kováč, Kiš, Drobec

Mladší dorastenci nastúpili do stretnutia proti ČFK Nitra bez náhradníkov. Skóre zápasu sa menilo už v 6.minúte, keď Igazovu chybu potrestal domáci Rumanovský 1-0. V Nitre sa hral v úvode otvorený futbal a šance sa striedali na oboch stranách. V 15.minúte podržal Belušu Igaz, keď zneškodnil samostatný nájazd jedného z domácich hráčov. Po aktivite nášho kapitána Sepahyara domáci hasili odkopom lopty z bránkovej čiary. V 30.minúte našiel Sepahyar pred bránou Kramlíka, ktorý vyrovnal na polčasových 1-1.
Po zmene strán už šancí výrazne ubudlo. Kramlíkovu prudkú strelu vychytal brankár a väčšina domácich pokusov nemierila do priestoru troch žrdí. Individuálny prienik Sepayhara gólom neskončil a ani po Kramlíkovej tutovke sa skóre nemenilo. V záverečných minútach už gól nepadol, a tak si oba celky odnášajú po jednom bode za remízu 1-1.