Beluša si do tabuľky pripisuje bod za remízu 2-2 v Martine.

MFK Fomat Martin 2-2 FK Dubnica nad Váhom/TJ Kovo Beluša

Maťková - Kacvinská, Žilková (C), Ďubašáková, Lilgová, Civinová, Matiašková, Dvorská (65. Halahijová), Fánčiová, Minčíková (30. Farárová), Poloncová

Čviriková – Chlebanová L., Chlebanová I. (C), Kučerková, Galková, Blahová, Vráblová, Staňová S., Staňová L., Jakubíková, Chovancová

Rozhodca
Rohoň, Tilesch

Naše dievčatá boli už od úvodu aktívnejšie. Po štvrťhodine hry sme mohli vyhrávať rozdielom triedy, ale dve strely L. Chlebanovej skončili na brvne a prienik Kučerkovej zneškodnila domáca brankárka. V 32.minúte sa domáce hráčky ujali vedenia, keď nedorozumenie v našej obrane potrestala Farárová 1-0. Beluša expresne odpovedala a už o dve minúty neskôr vyrovnala krásnou strelou z 20-tich metrov Nina Galková 1-1.
Do druhého dejstva nevstúpili naše dievčatá vôbec ideálne. Martin si vytvoril súvislý tlak, ktorý však svoje ovocie v podobe gólu nepriniesol. V 67.minúte L. Chlebanová našla peknou prihrávkou Jakubíkovú, ktorá krásnou strelou z diaľky otočila skóre duelu 1-2. Posledné slovo v zápase mali domáce futbalistky. Tie v 71.minúte potrestali chybu v našej obrane a vyrovnali stav na konečných 2-2.