Dorastenky otočili nepriaznivý vývoj a tešia sa z druhého víťazstva.

FK Dubnica nad Váhom /TJ Kovo Beluša 2-1 FK Železiarne Podbrezová
52. Lucia Chlebanová   28. Ema Goralová
62. Nikola Kučerková
Janeková - Čviriková, Jakubíková, Chovancová, Blahová, Chlebanová L., Chlebanová I. (C), Staňová S., Kučerková, Šulíková M., Kucharíková I.   Velochová - Bačkovská (C), Košičiarová, Bubelínyová, Krupová, Goralová, Holubčíková, Bacúšanová, Mikovínyová, Sojaková, Kačániová
Hromádka, Janček, Kotras

Už od úvodného hvizdu bola aktivita na našich kopačkách, ale naše šance končili strelami mimo brány alebo na rukaviciach hosťujúcej brankárky. Podbrezová sa postupne osmelila a začala hru vyrovnávať. V 28.minúte potrestala nedorozumenie v domácej defenzíve Goralová a Železiarne viedli 0-1.
Po zmene strán naše dievčatá zaradili na vyšší stupeň a Podbrezová sa bránila zubami nechtami. Vynikajúco fungoval stred zálohy v podaní Lucii Chlebanovej a Natalii Čvirikovej. V zadných radoch opäť skvelý výkon Ivony Chlebanovej, ktorá privádzala hráčky súpera do zúfalstva. V 52 minúte nádhernou strelou z 30 metrov pod brvno vyrovnala Lucia Chlebanova 1-1. O desať minút neskôr z dorážky dokonala obrat Kučerková 2-1. Dievčatá už súperky nepustili do žiadnej šance a zaslúžene sa tešia s trojbodového zisku.