Naše dievčatá prehrali na domácom trávniku 1-3.

FK Dubnica nad Váhom / TJ Kovo Beluša 1-3 MŠK Fomat Martin
    50. Nikolka Ďubašáková
61. Ivona Chlebanová žlté
Janeková – Chlebanová L., Chlebanová I. (C), Staňová S., Kucharíková I., Kučerková, Čiviriková, Praženková, Bučková, Chovancová (20. Vráblová), Jakubíková   Maťková – Kacvinská, Sýkorová, Matiašková, Žilková (C), Ďubašáková, Dvorská (55. Pikošová), Lukáčová, Civinova (54. Farárová), Fánčiová, Poloncová (56. Lilgová)
Judiny, Pavlačková

Dorastenky vstúpili do zápasu ustráchane s príliš veľkým rešpektom k súperovi. To sa prejavilo v úvodnej štvrťhodine, v ktorej naše dievčatá inkasovali až 2 góly. Domáce hráčky inkasovali po chybách v obrane dva góly v priebehu dvoch minút. V 27.minúte sa domácim hráčkam podarilo znížiť. K odrazenej lopte sa dostala Vráblová a skorigovala na polčasových 1-2.
Po zmene strán namiesto vytúženého vyrovnania prišiel gól Martina na 1-3. Domáca defenzíva nechala pre bránou osamotenú Ďubašákovú, ktorá gólom do odkrytej brány poslala Martin opäť do dvojgólového vedenia. Po góle sa Beluša snažila znížiť nepriaznivý stav, ale skóre zápasu sa už nemenilo. Domáce futbalistky predviedli len priemerný výkon, ktorý na kvalitného súpera stačiť nemohol.