Beluša zvládla náročný súboj a pripisuje si tretiu výhru v rade.

TJ Kovo Beluša 3-1 TJ Priehrada Nitrianske Rudno
77. Adam Bielik   83. Boris Štrbák
  červené 86. Boris Štrbák
Bajza - Medvedík (C), Mušák, Hrubo, Gavlák, Šebík, Bulejčík, Hlúbik, Bielik, Pilát, Hromka     Oršula - Korenačka, Cebák (C), Gaál (56. Šegul), Harag (79. Šidlo), Nedeliak, Trepáč, Hronec, Štrbák, Šlabjar, Hlinka
Černej, Miakiš

Zápas začal z oboch strán opatrne. Bielikov pokus mieril vedľa a na druhej strane Štrbák pálil tesne nad. Bulejčíkove akrobatické zakončenie Rudno hasilo na roh a Hlúbikova strela Oršulu nemohla zaskočiť. Prvá vážnejšia príležitosť prišla až v 30.minúte, keď sa do šance dostal Hlinka, ale Bajza skvele zakročil, nakoniec ani nemusel, kedže postranný arbiter Miakiš avizoval ofsajd. Hrubo a ani Bielik Oršulu neprekvapili, ale jeho spoluhráč Šlabjar takmer áno, keď si loptu hlavičkou takmer usmernil do vlastnej siete. Beluša mohla nakoniec vsietiť gól do šatne, ale zmätok v obrane hostí nikto nepotrestal.

Po nevydarenom prvom dejstve vstúpila Beluša do toho druhého aktívne. Už v 47.minúte mohol poslať Belušu do vedenia Pilát, ale jeho strela neskončila v bráne. Hrubo v 5-ke Pilátovu prihrávku nečakal a Bulejčík z hranice 16-ky mieril nad. Bajza po aktivite hostí vyrážal na rohový kop a na opačnej strane Hromka trafil len obrancu. O najkrajší moment zápasu sa postaral v 58.minúte Andrej Bulejčík, ktorý krásnou strelou z priameho kopu vymietol Oršulovi pavučinu 1-0. O minút mohol zvýšiť Pilát, ale Gavlákov center do brány neusmernil. V 62.minúte sa podarilo Beluši dostať do dvojgólového vedenia, keď sa z hranice malého vápna presadil Hlúbik. Doposiaľ pozorní a dobre organizovaní hostia pôsobili zrazu bezradne. Hrubo tretí gól nepridal a Šebíkov pokus brankára neprekvapil. Domácim sa nepodarilo doraziť súpera tretím gólom a prišiel trest. Po zákroku na Gavláka rozhodca nechal pokračovať v hre a Štrbák peknou strelou znížil na 2-1. Následne mohol Pilát vrátiť Beluši dvojgólové vedenie, ale opäť proti golmanovi neuspel. O dve minúty neskôr Šebíkovu strelu Oršula vyrazil len pred Piláta, ktorý poľahky skóroval 3-1. Šlabjarovi sa v gólovke zdramatizovať duel nepodarilo a po škaredom faule Štrbáka na Hromku, ktorý rozhodca ohodnotil čevrenou kartou bolo jasné, že si domáci pripíšu tretie víťazstvo v rade.