žlté 24. Miroslav Šebík
    73. Martin Medvedík
Pavlák - Cachovan, Čatloš (C), Vážan, Gunda, Cmarko (40. Kračmer), Brindza, Beňo, Krško (77. Líška), Svítok (58. Bobek), Tínes    Bajza - Medvedík (C), Hrubo, Bulejčík (87. Slávik), Šebík (63. Štefún), Hlúbik, Bielik, Gavlak, Mušák, Pilát, Hromka (46. Bednár)
Barta, Ahmed

Suverénny víťaz IV. ligy začal svoj posledný zápas vonku svižne a už v ôsmej minúte skóroval ich najlepší strelec Miloš Pilát. Od začiatku sa hralo len na polovici domácich a už v 18. minúte zvyšoval na 2:0 Radovan Hlúbik. Vysoké nasadenie hostí schladil svojim verdiktom hlavný rozhodca, keď Miroslav Šebík v súboji s kapitánom mužstva domácich inkasoval žltú kartu. V 31. a 33. dvoma rýchlymi gólmi Martina Hrubu a Miloša Piláta odskočili už na štyri góly. V poslednej päťminútovke dvoma gólmi upravil polčasový výsledok na 6:0 Adam Bielik. Druhý polčas sa opäť hralo na polovici domácich, no belušskí dorastenci sa predbiehali v zahadzovaní šancí. Ani dve zmeny v zostave nepriniesli žiaden gól, naopak po sporadickom útoku domáci kopali priamy kop, na ktorý Peter Bajza nestačil správne reagovať, čím Kanianka skorigovala na konečných 1:6.