Sláviček – Bilik, Škultéty, Klopan (C), Gebrlín, Ambróz, Hromada, Mašlonka, Husár (78. Škandík), Králik (46. Gažik), Solnica (46. Rexa)

Fojtík – Bednár, Belobrad, Vyhnička, Synák, Hošták (85. Kujaník), Kramlík, Bednárik (74. Masár), Chleban, Štefún (C), Prostredný (62. Rúček)

Matuška, Dzina
Diváci
0

Beluša mala v 10.kole skvelý vstup do zápasu. Už v 14.minúte ukazovateľ skóre signalizoval vedenie hostí v pomere 0-3. Do streleckej listiny sa zapísal dvakrát Dušan Kramlík a jeden gól zaznamenal aj Adrián Belobrad. Na ťažkom teréne Beluša pokračovala v peknom kombinačnom futbale. Do prestávky však skórovali už len domáci futbalisti, na 1-3 znížil v 29.minúte Husár.
Po zmene strán sa obraz hry výrazne nezmenil a Beluša bola naďalej lepším celkom. Na rozdiel triedy sa našim hráčom podarilo upraviť v 54.minúte, keď sa peknou technickou strelou prezentoval Belobrad 1-4. Nedožery však expresne odpovedali, keďže už o dve minúty neskôr premenil pokutový kop Husár 2-4. Na Štefúnov gól z dorážky na 2-5 odpovedal po peknom signály z priameho kopu Ambróz 3-5. O konečnú podobu skóre 3-6 sa postaral Kramlík, ktorý v 75. minúte skompletizoval svoj hetrik.