50. Andrej Bulejčík
    72. Matej Mušák
Vavruš - Jurica, Guga (C), Švajda, Mišák (52. Jurkovič), Ďuriš, Kijačik (89. Chlebana), Húdek, Macháč, Kula, Beňo (85. Dúžek)   Fojtík - Bednár, Kučmín, Hrubo, Bulejčík (74. Štefún), Ciesar, Pilát (85. Masár), Bielik, Mušák (C)
Poruban, Otiepka

Zápas začali lepšie domáci futbalisti. V 13.minúte zrazená strela Kijačika nešťastne skončila za chrbtom Fojtíka 1-0. Beňo prízemnou strelou z priameho kopu povedľa múru zvýšil na 2-0. V 26.minúte Nemšová viedla dokonca rozdielom triedy, keď sa do listiny strelcov zapísal Ďuriš. Až tretí gól ako tak zobudil aktivitu hostí. Pilát namiesto prihrávky zvolil strelu, ktorá tesne minula konštrukciu brány. Hrubov krásnym centrom našiel Bielika, ktorý v zakončení taktiež tesne minul tyčku Vavrušovej brány. V 32.minúte sa Beluši podarilo skórovať, keď zlé postavenie brankára využil strelou z priameho kopu Bielik 3-1. Tesne pred polčasovým hvizdom Bielik poslal z krídla loptu pre bránu, ktorá sa dostala až pred Gavlaka, ktorý v obrovskej šanci prestrelil.
Dva pády Piláta v pokutovom území rozhodca neposúdil ako penaltové a Hrubo v snahe o volej neuspel. Jeden zo zlomových momentov prišiel v 69.minúte, keď hlavný rozhodca Poruban napriek priznaniu domácich hráčov uznal gól aj, keď lopta v žiadnom prípade neprešla bránkovou čiarou 4-1. O konečnú podobu výsledku sa postaral Kijačik, ktorý využil chybu Bulejčíka a hetrikom spečatil víťazstvo na 5-1.