Drozdík O. – Markovič, Cidorík, Božik T. (46. Podlucký), Kotlár, Drozdík (C), Božik N., Vaško (75. Stránsky), Margolien (73. Hudec), Pastorek, Dubný (46. Kozinka)

Fojtík – Bednár, Bednárik, Belobrad, Štefún (C), Vyhnička, Jesenský, Kňažek, Prostredný, Masár, Synák

Magdolen, Cvešper
Diváci
50

Dorastenci sa aj v druhom kole predstavili na pôde súpera. Tentokrát bol ich protivníkom nováčik súťaže - TJ Sokol Biskupice. Beluša pricestovala na zápas bez náhradníkov, ale vďaka vydarenému zápasu to realizačnému tímu väčšie komplikácie neprinieslo. Skóre duelu sa prvý krát menilo už v 4.minúte, keď sa po Belobradovom rohu prezentoval krásnou hlavičkou Vyhnička 0-1. Takmer identická situácia nastala aj o tri minúty neskôr, tentokrát však Vyhničkov gól neplatil pre údajnú ruku. V 21.minúte si Belobrad pripísal ďalšiu gólovú asistenciu, po ktorej Štefún zvýšil na rozdiel dvoch gólov. Do prestávky sa ešte dva krát strelecky presadil Belobrad, ktorý s bilanciou 2 góly a 2 asistencie mal prsty vo všetkých belušských góloch. V druhom polčase pokračovala dominancia Beluše a domáci brankár vyťahoval loptu z brány ešte 4-krát. Ďalšie dva presné zásahy si pripísal Belobrad a hetrik tiež skompletizoval Štefún. Dorastenci si tak pripisujú ďalšie víťazstvo a v tabuľke pravdy majú skvelých 6 bodov.