Beluša doma zdolala Trenčiansku Turnú 4-2.

TJ Kovo Beluša 4-2 TJ Slovan Trenčianska Turná
89. Peter Štefún žlté 89. Dominik Ondrášek

Fojtík – Prostedný (69. Kačenka), Hošták, Synák (89. Shini-Mehrabzadeh), Bednárik, Kujaník, Chleban, Štefún, Rúček (90. Zbín), Masár

Vanko – Šlapka (88. Sýkora), Kurtiš, Kadák, Gajdúšek, Ondrášek A., Číž (C), Ondrášek D., Mikušinec (89. Bulko), Meravý (78. Kubiš), Mondek

Oselský, Černej

Zápas začali aktívne domáci futbalisti, ale paradoxne sa mohli dostať do vedenia hostia, šancu Ondrášeka však skvele zneškodnil Fojtík. Beluša otvorila skóre zápasu v 28.minúte, Chleban po peknom individuálnom prieniku našiel krásnou prihrávkou osamoteného Štefúna, a ten z tesnej blízkosti nedal brankárovi šancu 1-0. Turná mohla na druhej strane rýchlo odpovedať, ale Bednár podržal domáci celkom skvelým zákrokom na bránkovej čiare. Za domácich mal dve veľmi dobré príležitosti Rúček, ale brankár Vanko držal len jednogólové manko. To sa navýšilo v 35.minúte, keď Štefún strelou z priameho kopu uzavrel polčasový rezultát 2-0.
Po zmene strán sa podarilo skompletizovať hetrik Štefúnovi, ktorý v 51.minúte prekonal brankára opäť krásnou strelou z priameho kopu 3-0. Domáci hráči sa uspokojili a namiesto KO v podobe štvrtého gólu v sieti súpera prišiel korigujúci na 3-1 v podaní kapitána Číža. V 80.minúte sa na konci peknej akcie presadil Gajdúšek a dráma bola na svete 3-2. V nervóznom závere pridal kľud na kopačky domácich v 87.minúte Hošták, ktorý ťažil z nezištnej prihrávky hráča zápasu – Petra Štefúna 4-2. Beluša predviedla veľmi dobrý, bojovný a kolektívny výkon, na ktorom sa odzrkadľuje výkonnostný progres oproti predchádzajúcim zápasom.