V dohrávke 16.kola Beluša zvíťazila v Novej Dubnici 4-3.

Karta
90. Belák Martin žltá
Vladár - Šlapka, Jánošík (C), Kučík, Bukovčák, Vojvodík (84. Vyhlídal), Makiš (65. Belák), Tadlánek, Adamík (21. Šukala), Nevařil, Pupiš    Bajza - Jarabica (84. Hlúbik), Medvedík, Binka (46. Moško), Koiš, Škulec, Hrubo, Bulejčík, Hromka, Šebík, Bielik (87. Hanidžiar)
Oselský, Hrenák

Pre nespôsobilý terén sa prvé jarné kolo po vzájomnej dohode preložilo na stredu 23.3. Úvod stretnutia zvládli lepšie domáci futbalisti, ktorí sa zásluhou Kučíka po zlom vybehnutí Bajzu ujali vedenia 1-0.  Na druhej strane mohol vyrovnať Bulejčík, lenže Hromkov center neusmernil do brány. V závere prvého dejstva mal vyrovnanie na kopačke Šebík, ale jeho strela skončila len na konštrukcii domácej svätyne. Z následného protiútoku fauloval Binka súpera pred pokutovým územím a domáci Vojvodík prekonal neistého Bajzu a bolo 2-0.

Druhú polovicu zápasu diktovala Beluša. Striedajúci Moško, neskorší hrdina zápasu, v 60.minúte po perfektnom prieniku Hruba znížil na 1-2. O minútu neskôr svietil na svetelnej tabuli už vyrovnaný stav. Bielik našiel skvelou prihrávkou Bulejčíka, ktorý zoči-voči Vladárovi nezaváhal. Po Medvedíkovom priamom kope nasledoval rohový kop pre hostí, po ktorom hlavou Bulejčík otočil zápas z 2-0 na 2-3. Novej Dubnici sa v posledných minútach podarilo vyrovnať, keď sa nožničkami presadil kapitán Jánošík. Keď sa už zdalo, že sa body budú deliť, tak Medvedíkov center sklepol Hlúbik pre Mošku, ktorý pomedzi nohy domáceho brankára v posledných sekundách rozhodol o euforickom víťazstve Beluše v pomere 4-3.