88. Marek Binka
66. Jakub Ďuriš žlté
Nechala - Gunda, Čatloš (71. Petráš), Paľo, Kračmer, Brindza (C), Ďuriš, Cachovan (65. Fojtík), Šagát (67. Boťanský), Mazáň (46. Janek)   Fojtík - Bednár, Kučmín (61. Synák), Ciesar, Mušák, Rybanský, Binka, Bulejčík (C), Kuruc (73. Kujaník), Šebík, Bielik
Ahmed, Hrabaj

Skóre sa prvý krát menilo v 8.minúte, keď si po Mušákovom centri Bulejčík obhodil Nechalu a ľavačkou poslal hostí do vedenia 0-1. Kanianka mohla o pár minút neskôr vyrovnať, ale skvelý obranný zákrok Bulejčíka vyrovnaniu zabránil. Do kabín sa šlo za stavu 0-2, keď sa tri minúty pred prestávkou zapísal do listiny strelcov Šebík.
V druhom polčase to už bola jednoznačná dominancia Beluše. Obrovský podiel na vysokom víťazstve mal Adam Bielik, ktorý prišiel prvý krát na jar vypomôcť dorastu a zaznamenal 4 góly a 3 asistencie. Okrem Adama svojim výkonom zaujal aj Andrej Bulejčík, ktorý v Kanianke zaznamenal hetrik a pridal 3 gólové asistencie. Okrem Andreja a Adama sa podarilo skórovať aj Tomášovi Rybanskému, pre ktorého to bol prvý súťažný gól v doraste. O poslednú bodku za zápasom sa postaral Binka, ktorý gólom na 1-10 spečatil vysoké víťazstvo Beluše. Dorast využil zaváhania svojich súperov a v tabuľke sa dostal opäť na prvé miesto.